HighTech EMS – апарат для електростимуляції імпульсним мікрострумом

Опис

Компанія виробник: WEELKO

Країна виробник: Іспанія

Ref. WKB008

Цифровий прилад електростимуляції (ЕМС) імпульсним мікрострумом. Сенсорний екран з 10 вихідними каналами. Він включає в себе 20 електродів (10 великих і 10 маленьких), 2 конектори і 20 еластичних ременів для утримання електродів. Ідеально підходить для зміцнення та перевиховання м’язів.

Електростимуляція полягає у використанні електричного струму для індукції скорочення м’язів. Цей апарат має 10 комплектів електродів електростимуляції з імпульсною хвилею, яка забезпечить електричні імпульси для роботи м’язів і біоелектричну стимуляцію для поліпшення їх функції, прискорення жирового обміну, сприяють схудненню і тонусу м’язів.

Застосовуючи електротерапію для зміцнення м’язів, один із електродів потрібно розташувати на руховій точці або на черевці м’яза, а інший один на розтягуванні м’язів, щоб електростимуляція дозволяла сильне та ефективне ізометричне скорочення. Таким чином між ними проходитиме струм обидва електроди від одного полюса до іншого в напрямку м’язових волокон, щоб отримати максимальну віддачу від лікування. Тому, якщо ви хочете стимулювати для більшості поверхневих м’язів розмістіть електроди паралельно в напрямку м’язових волокон, а для глибоких тканин потрібно електроди поперечно.

Залиште відстань 5 см. між ними нанесіть достатню кількість електропровідного гелю та пристосуйте їх до шкіри клієнта за допомогою еластичних ременів.

Що стосується положення електродів на животі, будь ласка, розташуйте пару з них нижче двох останніх ребер (над пупком), а другий – трохи нижче пупка на висоті горбиків тазових кісток.

Вхідна напруга: 220-240В

Вхідна частота: 50 Гц

Робоча потужність: 15 Вт

Номінальна потужність: 50 Вт

Робоча частота: 10-40Гц

Імпульсний мікрострум: 50мА

Вага: 7 кг

Розмір: 38х34х15 см

Комплектація:

• 10 великих електродів.

• 10 маленьких електродів.

• 2 кабелі з 10 вихідними роз’ємами.

• 20 еластичних ременів на липучках.

• Основний блок

Технічні характеристики

Технічні деталі

Інструкція використання

Ціна 800 євро