HighTech Air – апарат для пресотерапії

Категорія:
Brand:Weelko

Опис

Компанія виробник: WEELKO

Країна виробник: Іспанія

Ref. WKB001

WKB001 — це цифровий інструмент для пресотерапії з сенсорним екраном і 4 робочими програмами. 

Костюм складається з чобіт, ніжок, пояса і рукавів. 

До нього також входить ковдра для зберігати дроти та костюм.

Ідеально підходить для покращення кровообігу та полегшення видалення жиру через активацію лімфодренажу.

Оберіть лікування, яке потрібно виконати:

НАПРИКЛАД, пресотерапія: активує пресотерапію.

Режим: дозволяє вибрати одну з чотирьох програм: A, B, C, D.

Рівень: регулює інтенсивність лікування на 3 рівні (низький, середній і високий), адаптовані до потреби клієнта. Завжди збільшуйте інтенсивність від меншої до більшої щоб запобігти травмам, і перевірте, чи є інтенсивність під час лікування.

Час: вказує час лікування. Максимум рекомендований час 30-45 хв.

Відтворення та пауза: щоб запустити або призупинити пристрій, коли необхідно.

Пресотерапія

Пресотерапія – це неінвазивна та безболісна косметична процедура, яка стимулює лімфатичні та системи кровообігу. Його система компресії призначена для збільшення венозного та лімфатичного потоку, поліпшення венозного повернення. Допомагає виводити токсини з організму, оживляти та збагачувати його киснем шкіри. Дозволяє схуднути, окреслити ноги, живіт і руки, підвищити тонус шкіри.

Рекомендована кількість сеансів – 2-3 на тиждень, але вона може змінюватися в залежності від лікування і результати, яких потрібно досягти. Тому попередня оцінка клієнта дуже важлива. 

Спочатку виберіть лікування, яке потрібно виконати: Пресотерапія: активує пресотерапію.

Режим: дозволяє вибрати одну з чотирьох програм: A, B, C, D.

Рівень: регулює інтенсивність лікування на 3 рівні (низький, середній і високий), адаптовані до  потреби клієнта. Завжди збільшуйте інтенсивність від меншої до більшої, щоб запобігти травмам, і перевірте, чи є інтенсивність під час лікування.

Час: вказує час лікування. Максимум рекомендований час 30-45 хв.

Відтворення та пауза: щоб запустити або призупинити пристрій, коли необхідно

Передбачено 4 програми:

Режим А заповнює повітрям секції від 0 до 9. Секція 0 здувається, коли секція 1 завищена. Секція 1  здувається, коли роздувається секція 2 і так далі від першої кінцівки до іншої, від пальців ніг до рук. Час заповнення на секцію становить 11 секунд, а час відпочинку становить 11 секунд, що забезпечує приємне відчуття. В кінці програми розділи від 0 до 9 одночасно надуваються, і програма запускається знову.

Режим B заповнює повітрям секції від 0 до 9. Секція 0 здувається, коли секція 2 надувається. Розділ 1 здувається, коли роздувається секція 3 і так далі від першої секції до іншої. Час заповнення 11 секунд і тиск підвищується на всіх ділянках.

Наприкінці програми, секції від 0 до 9 роздуваються однаково по часу, і програма починається знову. Тиск більш інтенсивний і глибокий. Режим B зазвичай використовується для боротьби з набряковим целюлітом, жировими відкладеннями і для запобігання затримці рідини.

Режим C заповнює повітрям ділянки від 0 до 9. Перший розділ 0 завищений, потім розділ 1, пізніше розділ 2 і так далі по всіх розділах.

Тиск повітря  не втрачається, як у попередніх режимах. Є час відпочинку 11 секунд, і в кінці програма запускається знову із розділу 0. Застосовує більшу інтенсивність, фокусування на животі і стегнах. Рекомендується на локалізований жир і  целюліт на стегнах і живіт.

Режим D заповнює повітрям три секції одночасно: ноги, живіт і руки знизу вгору.

Це більш сильний режим, який акцентує увагу на животі і стегнахї. Рекомендується проводити профілактику абдомінального здуття живота і затримка рідини в руках.

Якщо ви не хочете використовувати конкретний режим, пристрій дозволяє вибрати розділи окремо та налаштувати їх інтенсивність дляії кожної ділянки.

Вам просто потрібно обрати область, яку ви хочете обробити, і відрегулюйте її інтенсивності за допомогою кнопок «+» і «-» від 0 до 15.

Інструкція використання

Вхідна напруга: 220~240В

Вхідна частота: 50 Гц/60 Гц

Потужність: 50 Вт

Потік повітря: 0-40л./хв

Тиск повітря: 0-0,4 кг/см2

Пульс повітряного преса: 0-15с

Вага: 16,5 кг

Розмір: 34х38х15 см

Розмір ковдри: 135х172 см

Технічні характеристики

Технічні деталі

Ціна 1 601 євро