GLOWSOLUTION – ІННОВАЦІЯ У ЛІФТИНГУ ШКІРИ

Опис

Компанія виробник: IONTO-COMED

Країна виробник: Німеччина

Підтягнута і сяюча шкіра ВЖЕ ПІСЛЯ ПЕРШОЇ ПРОЦЕДУРИ

IONTO – Glow Solution – це новий проривний метод, що дозволяє миттєво створити сяючу, підтягнуту і оновлену шкіру без болю і періоду реабілітації.

У чотирьох етапах лікування застосовується принцип послідовного застосування революційних технологій:

GLOWpurify,

GLOWpolish,

GLOWpermeation,

GLOWpush-up.

Кожен крок є дійсно універсальним і був розроблений спеціально, щоб надати абсолютно новий підхід до лікування:

1. GLOWpurify – ніжна підготовка шкіри, ретельне очищення макіяжу і глибоке очищення пор з допомогою вакуумної насадки з обертовою м’якою щіткою і циркуляцією спеціальної рідини Cleansing-Liquid.

Основні інгредієнти: лимонна кислота, капрі глюкозид.

2. GLOWpolish (liquid-diamond peeling) – безпрецедентна інтенсивне і в той же час максимально комфортне шліфування за допомогою унікального абразивного міні-диска з циркуляцією спеціальної рідини Peeling Solution. Підходить для всіх типів шкіри і в будь-який час року без періоду відновлення. Досягається ефект абразивного шліфування, при цьому виключається травматизація шкіри.

Основні інгредієнти: гліколева кислота, молочна кислота, лимонна кислота, сечовина, пантенол, гліцин, ніацинамід.

3. GLOWpermeation (patented technology) – революційна технологія потокового низькочастотного звуку Trim Ultrasound з коктейлем і активними інгредієнтами. Технологія високоамплітудного вертикально спрямованого ультразвуку, що виробляє імпульси, які делікатно створюють відкриті канали в клітинах шкіри для проникнення активних речовин сироватки глибоко в шари шкіри.

Основні інгредієнти: глікосфінголіпіди, екстракт Hordeum Vulgare, гіалуронат натрію.

4. GLOWpush-up – інноваційний догляд із застосуванням активних речовин рідини і багаторівневий масаж тканин до рівня SMAS. Спеціально розроблені і такі, що швидко змінюються, коливання масажу (до 12 пульсацій в секунду) стимулюють клітини фібробластів, які дуже чутливі до зміни тиску в шкірі, у всіх трьох рівнях: в дермі, в підшкірному шарі і аж до SMAS. Швидкий, видимий і довгостроковий ефект. Свіжий, сяючий колір обличчя, негайний ефект ліфтингу і тонізації шкіри.

Основні інгредієнти: гіалуронат натрію, екстракт плодів папайї, аспартат магнію, глюконат цинку, глюконат міді, АТФ.

Крім того, кожен із чотирьох наконечників має спеціальну встановлену світлодіодну терапію – загалом використовується вісім різних колірних ламп, але для кожного етапу лікування використовуються два кольори!

МИТТЄВО ВИДИМІ і ДОВГОСТРОКОВІ РЕЗУЛЬТАТИ

IONTO-COMED дотримується принципу гідротерапії і розробив GlowSolution, який досягає всіх трьох шарів шкіри і додатково основного шару SMAS (лицьова фасція).

Свіжий, сяючий колір обличчя.

Негайний ефект пуш-ап: більш пружна, гладка шкіра.

Ефект розмиття: поліпшення шкіри, зменшення пігментних плям, зменшення зморшок: 4 рідини з активними інгредієнтами + індивідуальна сироватка = максимальний догляд і глибоке живлення шкіри Лікування всіх 3 шарів шкіри, від епідермісу до підшкірної сполучної тканини.

SMAS * – масаж.

Стимуляція за допомогою фібробластів.

Збільшення кровообігу і клітинного метаболізму.

ЦАРИНИ ЗАСТОСУВАННЯ

 • Втомлена, стресована шкіра.
 • Недостатньо волога шкіра.
 • Мімічні зморшки і складки.
 • Шкіра курця.
 • Розширені пори.
 • Нерівності шкіри.

ЗОНИ ЗАСТОСУВАННЯ

 • Обличчя.
 • Шия.
 • Декольте.
 • Тильна сторона кисті руки.

ПЕРЕВАГИ АПАРАТУ:

 • Нова hi-end liquid-based технологія на естетичному ринку косметології.
 • 4 послідовні унікальні етапи лікування шкіри.
 • Гнучке налаштування параметрів процедур під будь-якого клієнта.
 • Сенсорний тач-дисплей з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.
 • Готові протоколи лікування з візуалізацією на дисплеї апарата.
 • Система дозованої подачі рідини дозволяє використовувати найточніший обсяг лікарського коктейлю на процедуру і запобігає перевитраті коштів.
 • Компоненти і система самоочищення апарату розроблена спільно з Fraunhofer institute і відповідають найвищим гігієнічним нормам Німеччини.

ВИСОКОЯКІСНА ТЕХНОЛОГІЯ ЗРОБЛЕНО У НІМЕЧЧИНІ

Завдяки спеціальним наконечникам для повністю автоматизованого процесу з електронним управлінням і відрегульованою подачею рідин з активними інгредієнтами (Liquids) для чотирьох етапів обробки, GlowSolution є дійсно універсальним засобом для ідеального сяйва шкіри.

ЕКОНОМНО

У GlowSolution розроблена система оптимального дозування рідини з активними інгредієнтами. Ви використовуєте тільки ту кількість, яка дійсно необхідно для успішного лікування.

ІННОВАЦІЙНО

Новий Flow Booster дає заряд рідини одним натисканням кнопки, навіть при найм’якших налаштуваннях лікування. Спеціально для GlowSolution розроблена нова програма, яка очищає, дезінфікує і промиває всі шлангові системи пристрою в одній програмі дезінфекції.

ЯКІСНИЙ

GlowSolution і ексклюзив