EXCEL V – ЗОЛОТИЙ СТАНДАРТ В ЛІКУВАННІ СУДИН

Опис

Компанія виробник: Cutera

Країна виробник: США

ІДЕАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ В ЕФЕКТИВНОМУ ЛІКУВАННІ ВСІХ СУДИННИХ ПАТОЛОГІЙ: НЕОДИМОВИЙ ЛАЗЕР ND: YAG 1064NM + KTP ЛАЗЕР 532 NM

ДОВЕДЕНА КЛІНІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ EXCEL V В ЛІКУВАННІ СУДИН І ПІГМЕНТІВ – 86%.

Для ефективного лазерного лікування різних судинних патологій потрібно широкий діапазон параметрів. До сьогоднішнього дня рішення цих проблем було можливо лише при наявності декількох систем.

Excel V забезпечує ідеальну комбінацію довжини хвилі, щільності енергії, тривалості імпульсу і розміру плями для ефективного лікування багатьох судинних патологій за допомогою однієї системи.

Тільки Excel V від компанії «СUTERА» включає в себе три режими роботи, що дозволяють працювати з різними судинними патологіями від невеликих поверхневих до великих і глибоких

унікальна висока щільність енергії, короткий імпульс 532 нм;

довгий імпульс 1064 нм;

запатентований мікросекундних режим 1064 нм (Laser Genesis).

ПЕРЕВАГИ:

автоматична калібрувальна система в режимі реального часу;

30-секундний час прогріву;

сапфірове охолодження;

10 програм лікування;

велика різноманітність розмірів плям (2-12 мм);

регульовання температури (5-20 ° C);

немає відновного періоду; – підходить для всіх типів шкіри.

РЕЖИМ 532 НМ

Довжина хвилі 532 нм ідеально підходить для поверхневих судинних уражень, включаючи невеликі телеангіектазії, вишневі ангіоми, дифузну червоність і «винні» плями.

ДОВГО-ІМПУЛЬСНИЙ 1064 нм РЕЖИМ

Довго-імпульсний 1064 нм режим є ідеальним вибором для лікування глибоких судинних уражень, включаючи варикозні вени нижніх кінцівок, периорбітальні вени, гемангіоми і вузлові винні плями. Довжина хвилі 1064 нм проникає глибше, ніж 532 нм або імпульсний лазер на барвниках. Excel V передає достатню кількість енергії, щоб проводити лікування без зниження щільності енергії, тривалості імпульсу, розміру плями або частоти повторення імпульсу.

Excel V включає в себе Nd: YAG-лазер, можливості якого спочатку були представлені в CoolGlide Excel від компанії «CUTERA» – першому клінічно ефективному довго-імпульсному Nd: YAG-лазері для лікування судинних патологій нижніх кінцівок, лауреата премії «Кращий лазер для лікування вен нижніх кінцівок».

LASER GENESIS

Мікросекундних лазер з довжиною хвилі 1064 нм, так само відомий як Laser Genesis, ідеально підходить для лікування дифузної червоності, рубців, чудово омолоджує шкіру. Мета цієї унікальної процедури – усунення мікроваскулярізаціі мікросекундними імпульсами високої пікової потужності, супроводжується мінімальної еритемою і активної стимуляцією продукції колагену.

Нещодавні дослідження показали, що після використання Laser Genesis поліпшується стан свіжих хірургічних, келоїдних і гіпертрофічних рубців.

Процедура комфортна для пацієнтів, часу на відновлення не потрібно, витратні матеріали відсутні.

Laser Genesis є основною процедурою по догляду за шкірою в багатьох клініках. Процедури на Laser Genesis дозволяють вирішити безліч проблем, підходять для всіх типів шкіри, лікування можна проводити упродовж всього року.

Більше можливостей

Багатоо-хвильової 532 nm і 1064 nm лазер ідеальний для процедур:

Лицьова телеангіектазія

Нерівна структура

Вени на ногах

Розсіяне почервоніння

Шрами

Пігментні пошкодження

Мелазма

Дрібні зморшки

Родимки – рожеві , червоні, фіолетові

Гемангіоми

Грибок нігтьової пластини.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:

розмір: 40.6 x 88.9 x 61 см;

вага: 84 кг.