ENLIGHTEN – НЕОДИМОВИЙ + КТП ЛАЗЕР

Опис

Компанія виробник: Cutera

Країна виробник: США

ENLIGHTEN ВІД CUTERA

ЦЕ ХВИЛІ ПОДВІЙНОЇ ДОВЖИНИ (1064 НМ + 532 НМ) З ІМПУЛЬСОМ ПОДВІЙНОЇ ТРИВАЛОСТІ (750 ПС + 2 НС) ЛАЗЕРА ПІГМЕНТАЦІЇ ТА СИСТЕМА ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАННЯ.

Завдяки першокласним параметрам лікування і індивідуальним налаштуванням він також використовується для лікування доброякісних порушень пігментації.

Enlighten має піко- і наносекундну платформу «все-в-одному» і здатний самостійно регулювати розмір плями і щільність енергії при калібруванні в режимі реального часу без затримок. Він здатний лікувати широкий спектр розмірів плям (2-8-мм) і досягає раніше небачених ​​результатів при будь-якому способі видалення татуювання.

ПЕРЕВАГИ:

є можливість миттєво і незалежно налаштовувати: 3 довжини хвилі, розмір плями, щільність потоку, тривалість імпульсу і частоту повторення;

інтелектуальний сенсорний 12,1-дюймовий екран забезпечує просту і зручну навігацію;

швидке двохвилинний час запуску;

калібрування параметрів в реальному часі.

ЛАЗЕРНА ПРОЦЕДУРА PICO GENESIS ™

Використовує абсолютно новий підхід до лікування дискретних вражень і пожвавлення шкіри.

PICO GENESIS

Використовує переваги двох надзвичайно ефективних довжин хвиль в ультракоротких імпульсах для створення інтенсивного, нетеплового, фотомеханічного впливу. Це руйнує пігментацію, забезпечуючи доставку лазерної ударної хвилі до дермального порушення і коригує його.

PICO GENESIS FX

Безпечно і ефективно усуває шрами від вугрової висипки, зморшки і небажану пігментацію на всіх типах шкіри.