Опис

Компанія виробник: Elma

Країна виробник: Німеччина

УЛЬТРАЗВУКОВИЙ СТЕРИЛІЗАТОР

Стерилізація інструменту – обов’язкова санітарна процедура, незалежно від того, де використовується інструмент: вдома чи в салоні краси. Поверхня лез інструментів є оптимальним місцем поширення для різних мікроорганізмів і збудників вірусів. Тому після кожної проведеної процедури необхідно проводити дезінфекцію і стерилізацію інструменту.

Ринок обладнання пропонує різні стерилізатори, які відрізняються принципом дії і часом проведення процедури.

Одним з популярних і ефективних видів стерилізаторів є ультразвуковий стерилізатор для інструментів. Цей апарат використовується для швидкої і ефективної очистки інструментів.

Принцип роботи полягає в застосуванні ультразвуку і дезинфікуючого розчину. У порожнину для приміщення манікюрних інструментів заливається звичайна або дистильована вода, чи то спеціальна антисептична рідина.

При включенні ультразвукового стерилізатора в апараті починається генерація ультразвукових хвиль. Ці хвилі проходять крізь товщу розчину, викликаючи ефект кавітації, тобто утворення пари всередині рідини і наступний за цим вибух бульбашок, наповнених парою. Відбувається буквально «відбивання» бруду, мікробів і бактерій з поверхні інструменту.

Вирішивши купити ультразвукової стерилізатор для манікюрних інструментів в салон, ви зможете застосовувати його не тільки з цією метою, а й для стерилізації перукарського інструменту, інструментів для педикюру та навіть деяких видів прикрас.

ПРАВИЛА ВИКОРИСТАННЯ УЛЬТРАЗВУКОВОГО СТЕРИЛІЗАТОРА

У ванночку (ємність приладу) поміщається інструмент, який підлягає обробці.

Дві третини обсягу ванночки заповнюється рідиною.

Прилад включається в електромережу.

Встановлюється тривалість стерилізації. Інтенсивність і тривалість чистки залежить від матеріалу, з якого виготовлений інструмент, а також від того, наскільки він забруднений.

Натискання на кнопку на приладі запускає процес очищення.

Цей прилад не тільки гарантує чистоту інструменту в плані очищення від мікробів і шкідливих мікроорганізмів, ал й очищає його в повному сенсі, надаючи блиск і сяйво, видаляючи навіть незначну іржу.

Використання ультразвукового стерилізатора безпечно як для металу, з якого зроблені інструменти, так і для здоров’я майстра. Чистка проводиться порівняно швидко, а сам прилад не вимагає складного догляду.

Технічні характеристики лінійки стерилізаторів ELMASONIC

Матеріал корпусу і бака, кошика – нержавіюча сталь. Кришка пластикова. Модель оснащено підігрівом, таймером і зливом. Час регулюється за допомогою спеціального поворотного механізму в діапазоні 30° С – 80° С з кроком у 5 градусів. Таймер виставляється так само, як і час, тривалість циклу від 1 до 30 хв. Частота ультразвуку – 37 кГц.

Функція дегазації забезпечує більш якісну очистку завдяки видаленню зайвого газу з миючої рідини.

Функція Sweep (пульсація) дозволяє рівномірно розподілити ультразвукові коливання.

Функція автозапуску: при попередньо обраної температурі пристрій запускається в звичайному режимі.

Кнопка паузи – припинення процесу очищення.