Menu
Ваша корзина

Cutera

Бренд: Cutera
Компанія виробник: CuteraКраїна виробник: СШАENLIGHTEN ВІД CUTERAЦЕ ХВИЛІ ПОДВІЙНОЇ ДОВЖИНИ (1064 НМ + 532 НМ) З ІМПУЛЬСОМ ПОДВІЙНОЇ ТРИВАЛОСТІ (750 ПС + 2 НС) ЛАЗЕРА ПІГМЕНТАЦІЇ ТА СИСТЕМА ВИДАЛЕННЯ ТАТУЮВАННЯ.Завдяки першокласним параметрам лікування і індивідуальним налаштуванням він також викори..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Cutera
Компанія виробник: CuteraКраїна виробник: СШАЛАЗЕР ДЛЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ Й ВИДАЛЕННЯ ПОСУДИН EXCEL HRКомпанія Cutera – одна з піонерів у виробництві лазерних технологій для естетичної косметології і медицини.У всьому професійному світі – Сutera асоціюється з надійністю, ефективністю і безпекою в пре..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Cutera
Компанія виробник: CuteraКраїна виробник: СШАІДЕАЛЬНИЙ ІНСТРУМЕНТ В ЕФЕКТИВНОМУ ЛІКУВАННІ ВСІХ СУДИННИХ ПАТОЛОГІЙ: НЕОДИМОВИЙ ЛАЗЕР ND: YAG 1064NM + KTP ЛАЗЕР 532 NMДОВЕДЕНА КЛІНІЧНА ЕФЕКТИВНІСТЬ EXCEL V В ЛІКУВАННІ СУДИН І ПІГМЕНТІВ – 86%.Для ефективного лазерного лікування різних судинних патологі..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Cutera
Компанія виробник: CuteraКраїна виробник: СШАПЕРСОНАЛІЗОВАНА КОРЕКЦІЯ ФІГУРИ: НОВИЙ ЕТАПВ останні роки в області естетичної медицини спостерігається швидке зростання кількості виконаних процедур по корекції фігури і поліпшення контурів тіла. Тенденція, за прогнозами, буде продовжувати зростати із за..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Cutera
Компанія виробник: CUTERAКраїна виробник: СШАПРЕДСТАВЛЯЄМО НОВІТНЮ ТЕХНОЛОГІЮ RF ВІД CUTERA TRUSCULPT ™ SYSTEM– прорив неінвазивної радіочастотної технології в напрямі неінвазивної ліпосакції, корекції контурів тіла, лікування целюліту.Система має FDA сертифікат на лікування целюліту.Тепер є простий..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: Cutera
Компанія виробник: CuteraКраїна виробник: СШАБАГАТОФУНКЦІОНАЛЬНА ЛАЗЕРНА ПЛАТФОРМА XEOЦе пік технологічних можливостей у світовій лазерної косметології та медицині.XEO – ЛАЗЕР З ВИСОКОЮ ПОТУЖНІСТЮ, ЕФЕКТИВНІСТЮ І БЕЗПЕКОЮ.Технологія PowerFlex ™ формує 100% стабільність, в подачі вихідного енергетичн..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
Cutera