CryoSlim FRANCE

Опис

CryoSlim від  французького бренду AAMS France – эксклюзивно в Україні!


Апарат для вакуумного кріоліполізу нового покоління поєднує у собі:

✔️ Попередню діагностику ділянки шкіри та визначає проблематику завдяки User Assist

✔️ Процес теплового шоку за температури до +38 ° C, за рахунок чого підвищується чутливість жирових клітин до майбутнього охолодження

✔️ Кріоліполіз – експозиція жирових складок до сеансу холодних температур (від 0 ° C до -5 ° C за програмою) в приємному комфорті і безпеки.

Додатково до апарата йде ударно-хвильової девайс, який розбиває фіброзну тканину (використовується замість масажу до і після процедури кріоліполіза і покращує якість процедури).
ПЕРЕВАГИ

Немає витратних матеріалів, навіть гелю

Використовується штучний інтелект Usser Assist
Який сповіщає про максимальне всмоктування складки в маніпулу. Аналізує обсяг жиру, його щільність і склад. Від цього залежить ефективність процедури і тому 39% складок зникнуть під час першого сеансу.
4 Пельтьє замість 2 Пельтьє (як у всіх конкурентів типу Coolsculpting)
Запатентовані маніпули-Кріоди з Овальної формою для кращого всмоктування.
2 великі насадки і 1 маленька для зон рук і над колінами.
Має медичний сертифікат CE, отриманий у Франції.
Що є рідкістю для інших виробників так як це найскладніша і вимоглива організація.
Додатково до апарата йде ударно-хвильової девайс, який розбиває фіброзну тканину (використовується замість масажу до і після процедури кріоліполіза і покращує якість процедури).
Ovoid Cryode для CryoSlim поєднує в собі ідеальне всмоктування (щоб з’єднати всі жирові складки) з однорідним відведенням тепла завдяки своїй ексклюзивній технології 4 Пельтьє (відведення тепла) на аплікатор.

Процедура лікування CryoSlim:

▫️ Процес USER ASSIST®: Шкірна діагностика -> Створення настроюваної програми (оцінка найкращих результатів, очікуваних завдяки сеансу).

▫️ Процес теплового шоку (5 хв): температура підвищується до 38 ° C на початку сеансу. Підвищення чутливості жирових клітин до майбутнього холоду.

▫️ Кріоліполіз (сеанс 55 хв): при холодних температурах (від 0 ° C до -5 ° C за програмою) в приємному комфорті і безпеки.
В якості опції CryoSlim Hybrid має невеликий Cryode, ефективний для невеликих жирових складок і ідеальний для специфічних областей (рука, внутрішня частина коліна).

Основні клінічні результати
Основні клінічні результати:

-39% жирових складок усувається на першому сеансі
-93% задоволених пацієнтів
-90% пацієнтів рекомендують сеанс
-Відсутність болю і побічних ефектів

Він забезпечує оптимальну безпеку лікування завдяки здоровій і контрольованою низькій температурі до -5 ° C.
Таким чином, цей ексклюзивний Cryode забезпечує більш високу ефективність охолодження, ніж звичайний наконечник 2 Пельтьє (як CoolSculpting і багато конкурентів).

Для отримання хороших результатів не потрібно застосовувати дуже низьку температуру під час сеансу.