Cryo Total — камера для кріотерапії

Категорія:

Опис

Виробник: Vacu Аctiv

Країна: США


Cryo Total — це камера для кріотерапії, яка використовує охолодження холодним повітрям, що є найпередовішою технологією, ніж охолодження парами азоту.


Клієнт не контактує з будь-якими хімічними речовинами та тримається подалі від пари азоту, яку використовують у звичайних кріотерапевтичних камерах, голова знаходиться зовні.


Кріокамера Cryo Total охоплює все тіло, включаючи голову, для кріотерапії з використанням охолодженого природного повітря.


Cryo Total має можливість опускати вікно, що дозволяє настроїти лікування відповідно до зазначених уподобань. Оператор може налаштувати криотерапію всього тіла або частини тіла, коли голова виступає над холодним повітрям, що впливає на циркуляцію холодного повітря всередині капсули.

Відновлення м’язів

Завдяки криотерапії Cryo Total спортсмени можуть тренуватися інтенсивніше, довше та швидше відновлюватися, що допомагає їм досягти максимальних результатів від тренувань та підвищити продуктивність. Під час лікування, коли температура швидко знижується, кисень проштовхується через тіло, щоб зменшити запалення, полегшити біль та відновити м’язи.

Краса та омолодження

Холодне лікування в кріокамері Cryo Total може допомогти зберегти молодість, зменшуючи ознаки старіння, такі як зморшки та тонкі лінії, а також підтягуючи шкіру та зменшуючи целюліт. Кріотерапія стимулює вироблення колагену в глибоких шарах шкіри, завдяки чому вона виглядає більш гладкою, пружною та молодою.


Втрата ваги

Перебування при низьких температурах сприяє природному похудненню. Лікування допомагає стимулювати кровообіг у всьому тілі та посилити доставку насиченої кислородом крові, що призводить до підвищення швидкості метаболізму.


Оздоровлення

Медичні дослідження показали, що лікування WBC або PBC допомагає людям боротися з безсонням і сприяє глибшому сну. Лікування також зменшує стрес і тривогу, а також покращує роботу імунної системи та органів.

Зміцнення імунної системи

Під час кріотерапії у вашому організмі значно збільшується вироблення протизапальних гормонів, що зменшує запалення в організмі. Це відбувається через підвищення імунних клітин вашого організму. Це посилення вашої імунної системи допомагає знищувати віруси та боротися з пухлинами.


Зміцнення імунної системи

Лікування в Cryo Total зменшує біль і прискорює процес відновлення після травми. Під час лікування організм сповільнює передачу нервових сигналів і вивільняє нейромедіатор, який зменшує чутливість до болю. Лікування також прискорює процес одужання, посилюючи приплив крові, багатої поживними речовинами.

Переваги:

 • 21-дюймовий цифровий сенсорний екран
 • Електричні вікна для обробки WBC або PBC
 • Технологія рідкого азоту
 • Контроль потоку
 • повітря Контроль температури
 • Датчик кисню
 • Високоякісні динаміки
 • Двосторонній аудіозв’язок між оператором та клієнтом
 • Усунення несправностей через можливість Wi-Fi
 • Високоякісний кріогенний матеріал
 • Розкішний водонепроникний внутрішній матеріал
 • Високий стандарт внутрішньої обробки
 • Система попереднього заморожування


Технічні характеристики

Розміри

Висота

232,5 см (91,54 дюйми)

Глібіна

125 см (49,21 дюйма)

Ширина

197,5 см (77,76 дюймів)

Вага

290 кг

Блок живлення

230В або 110В

Необхідна максимальна потужність

10 ампер 230 В змінного струму / 20 ампер 110 В змінного току

Година охолодження

3-5 хв

Температурний діапазон

до -140°C

Розмір сенсорного дисплея

21-дюймовий

Дах у баку

22 Бар

Електросклопідйомники

Так

Датчик дверей

Так

Аудіо Двосторонній зв’язок

Так