Cryo Flow – Локалізований електричний апарат для кріотерапії

Категорія:

Опис

Виробник: Vacu Аctiv

Країна: США


Cryo Flow — це електричний пристрій для кріотерапії, який повністю не містить азоту .

Ця інноваційна система кріотерапії дозволяє рівномірно розподіляти потік холодного повітря по поверхні шкіри з точковим і контрольованим дозуванням для досягнення бажаного ефекту від процедури відновлення спортсменів або лазерного лікування.

Cryo Flow – це сучасний апарат, який знижує температуру тіла, щоб зменшити запалення і біль, збільшити вироблення колагену, підвищити імунну систему, допомогти мінімізувати хронічний стрес, розслабити м’язи, підвищити рівень енергії тіла, біль у попереку.

Це не медичне обладнання та використовується для оздоровлення та відновлення в індустрії спорту та краси.

Це вдосконалена холодильна технологія для створення холодного обдування. Пристрій використовує повітряний компресор, який забирає атмосферне повітря, стискає його і, нарешті, випускає за ручку на поверхню тіла.

Cryo Flow оснащений високопотужним компресором, який дозволяє системі працювати впродовж тривалого періоду часу безперервно (підтримуючи найнижчу температуру, можна отримати до 2 годин обробки при 6-му рівні швидкості вентилятора)

Охолодження холодним повітрям широко використовується у спорті та оздоровленні для зменшення м’язового болю та розслаблення м’язів.

На відміну від інших методів охолодження, таких як контактне охолодження, кріогенний спрей або пакети з льодом, продування холодним повітрям є безпечним методом відновлення без контакту зі шкірою.

Cryo Flow + LED терапія для краси та схуднення

Ця неінвазивна альтернатива ботоксу призначена для боротьби зі старінням і запаленням. Процес передбачає охолодження обличчя та шиї контрольованим пучком випаровуваного холодного повітря від CRYO FLOW. Далі слідує сеанс світлодіодної терапії для прискорення вироблення колагену та ефекту проти старіння.

Світлодіодна терапія обличчя поєднує 6 кольорів світлодіодного світла з різною довжиною хвилі для лікування проблем шкіри, допомагаючи відновити молодий вигляд.

Світлодіодна лампа значно впливає на регенерацію шкіри з ознаками старіння та віковою втратою колагену. Він також покращує стан і напругу шкіри та заспокоює сонячні опіки.

Червоний 630 Нм

Стимулює шкіру до інтенсивного вироблення колагену та еластину, завдяки чому зменшує зморшки та покращує пружність шкіри, а також допомагає позбутися набряків під очима. Має протизапальні властивості та зменшує почервоніння, завдяки чому також сприяє регенерації шкіри після інвазивних процедур.

Синій 460 Нм

Сприяє лікуванню акне, а також запобігає утворенню нових – значною мірою знищує бактерії. Під час лікування маска регулює роботу сальних залоз і звужує розширені пори.

Зелений 525 нм

Покращує кровообіг і надає розслаблюючу дію на шкіру. Підтримує процес загоєння ран, блокує утворення меланіну (плями, веснянки та зміни кольору). Це значно зменшує зморшки та шрами, а також стимулює лімфатичні залози.

Фіолетовий 830 нм

Він діє на меланоцити, які відповідають за колір шкіри та волосся в нашому тілі. Під час лікування освітлює та зменшує знебарвлення, веснянки та плями, що виникають у літньому віці; омолоджує, живить шкіру та усуває подразнення. Застосування маски також сприяє поліпшенню мікроциркуляції крові.

Білий 380 Нм

Дуже глибоко проникає в шкіру, прискорює обмін речовин в організмі, усуває зморшки ; процедура особливо рекомендована людям, які мають проблеми зі пружністю шкіри.

Жовтий 580 Нм

Лікування забезпечує енергією енергетичний центр клітини, збільшує кількість активного кисню , живить і насичує клітини киснем. Підтримує імунні функції, уповільнює процес старіння, оскільки стимулює синтез колагену в шкірі.

Продумана концепція пристрою

Cryo Flow обладнано системою саморозморожування для найкращої продуктивності охолодження та системою самостійного дренажу води, щоб зробити прибирання більш безпечним і комфортним. Апарат оснащений автоматичним запобіжником, щоб захистити його та зробити процедури лікування безпечними. Корпус і пристрій також термічно захищені.

Інноваційний зовнішній вигляд і рішення

На додаток до сучасного та інноваційного зовнішнього вигляду пристрою встановлено 10,1-дюймовий багатокольоровий сенсорний екран для відображення інтуїтивно зрозумілого інтерфейсу користувача та легкого керування функціями пристрою. Машина дає можливість керувати різними параметрами, такими як: налаштування швидкості повітря (від 1 до 6), встановлення температури від -4°C до -30°C, кнопка швидкого та легкого розморожування.

Ефективний закритий контур охолодження

Повітря в приміщенні фільтрується та охолоджується до -30°C за допомогою замкнутого контуру охолодження.

Завдяки цьому ми зробили економічно вигідну машину без витратних чи додаткових витрат.

Адаптери:

Круглий адаптер

Малий діапазон обробки, знижує температуру шкіри, наприклад брів, пахв, чола.

Середній квадратний адаптер

Помірний діапазон лікування для зниження температури шкіри, особливо лікування видалення волосся, таких як руки, пахви, ноги.

Великий квадратний адаптер

Широкомасштабне лікування знижує температуру шкіри, особливо видалення волосся на стегнах і животі.

Переваги

Допомагає зменшити біль у м’язах

Захищає тканини та шкіру після спортивних травм

Зведіть до мінімуму можливі запалення та/або ризик набряку після лікування

Допомагає запобігти інфекції шкіри

Технічні характеристики

Розмір

Висота

83,9 см (33,03 дюйма)

Висота з опорою

203,5 см (80,12 дюймів)

Ширина

57,4 см (22,6 дюйма)

Глибина

88,1 см (34,69 дюйма)

Тип

Система повітряного охолодження

Блок живлення

220 В змінного струму / 50 Гц / 3

А 110 В змінного струму / 60 Гц / 3 А

вага

62 кг

Споживання енергії

1500 Вт

Розмір сенсорного дисплея

10,1-дюймовий

Температурний діапазон

від -30°C до -4°C

Рівні потужності вентиляторів

6

Довжина трубки охолодження