CAVITALYSE – УЛЬТРАЗВУКОВА ЛІПОСАКЦІЯ

Опис

Компанія виробник: ADVANCE BEAUTY

Країна виробник: Франція

АПАРАТ ДЛЯ УЛЬТРАЗВУКОВОЇ КАВІТАЦІЇ

CAVITALYSE – це еталонний професійний апарат, призначений виключно для позбавлення від жиру в локалізованих зонах завдяки імплозивній кавітації.

Єдиний в світі прилад з титановим резонатором, що забезпечує повну біо-сумісність. Титан гарантує максимальну передачу ультразвукових хвиль завдяки своїй винятковій твердості. Підвищений рівень безпеки процедури на апараті Cavitalyse як для клієнта так і для фахівця. Насадка і компоненти виготовлені за всіма європейськими нормами і директивам безпеки.

 

CAVITALYSE ОСНАЩЕНИЙ НИЗЬКОЧАСТОТНИМ КАВІТАЦІЙНИМ ЗОНДОМ З ШИРОКОЮ ПЛОЩЕЮ ВИПРОМІНЮВАННЯ.

В апараті пропонується встановлений протокол процедур за різними зонами обробки.

 

Режими (Firming / Shaping):

Параметри, що визначають режим випромінювання, запрограмовані в двох протоколах. Випромінювання завжди має пульсуючий характер, а характеристики сигналу вже налаштовані для досягнення найкращих результатів.

Спеціаліст може обрати режим Firming (ущільнення) (частий ритм пульсації) або режим Shaping (шейпінг) (повільний ритм пульсації).

Дія ультразвукового випромінювання в режимі Firming (ущільнення) головним чином направлено на поверхневі шари жирової тканини. Цей режим застосовується для компактних адіпозних зон і в разі целюліту.

 

(Водний і інфільтрований)

Цей режим розм’якшує поверхневий шар жирової тканини і бореться з ефектом «апельсинової кірки». Поступово випромінювання проникає все глибше і глибше. Цей режим можна застосовувати перед режимом Shaping. Він також може використовуватися в процесі відновлення шкіри після ліпосакції.

 

Режим Shaping (моделювання) застосовується для обробки всіх зон, самостійно або в поєднанні з режимом Firming. Цей режим дозволяє досягти глибокої дії ефекту кавітації, і найбільш ефективний при наявності рідини в оброблюваній зоні. Режим Shaping застосовується в разі еластичних і ненапружених тканин, а також при адіпозному целюліті. Залежно від реакції тканини, спостерігається ефект ущільнення і формування більш однорідної текстури шкіри.