Menu
Ваша корзина

CANFIELD SCI

VECTRA H1 – 3D МОДЕЛЮВАННЯ БЛИЧЧЯ, ІМІТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ VECTRA H1 – 3D МОДЕЛЮВАННЯ БЛИЧЧЯ, ІМІТАЦІЯ ПЛАСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ
Hot 2-3 Days
Бренд: CANFIELD SCI
Компанія виробник: CANFIELD SCIКраїна виробник: СШАVECTRA H1 – 3D-ІНСТРУМЕНТ ОЦІНКИ ТА МОДЕЛЮВАННЯ, СКУЛЬПТОР ОБЛИЧЧЯ, ЯКИЙ ПОЛЕГШИТЬ І ПОЄДНАЄ ХІРУРГІЧНІ ТА НЕХІРУРГІЧЕСКІХ ПРОЦЕДУРИ, ЩОБ СТВОРИТИ МРІЮ НА ТРИВИМІРНОМУ ЗОБРАЖЕННІ ВАШОГО ПАЦІЄНТАТЕХНОЛОГІЯ ТРИВИМІРНОГО МОДЕЛЮВАННЯ ОБЛИЧЧЯ VECTRA H1 З..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: CANFIELD SCI
Компанія виробник: CANFIELD SCIКраїна виробник: СШАVECTRA XT 3D ДОЗВОЛЯЄ ПОБАЧИТИ РЕЗУЛЬТАТ ПЛАСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ ДО ТОГО, ЯК ВОНА БУДЕ ПРОВЕДЕНА. ТАКИМ ЧИНОМ, ВІДКИДАЄТЬСЯ ЙМОВІРНІСТЬ НЕЗАДОВОЛЕНОСТІ ЕФЕКТОМ ПРОЦЕДУРИ (ОПЕРАЦІЇ), АДЖЕ ПАЦІЄНТ ЗАЗДАЛЕГІДЬ ЗНАЄ, ЯКІ ЗМІНИ ЙОГО ОЧІКУЮТЬ.ТЕХНОЛОГІЯ ТРИВИ..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
VISIA ® GEN7 – ПЕРЕГЛЯД КОНЦЕПЦІЇ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ VISIA ® GEN7 – ПЕРЕГЛЯД КОНЦЕПЦІЇ ДОГЛЯДУ ЗА ШКІРОЮ
Hot 2-3 Days
Бренд: CANFIELD SCI
Компанія виробник: CANFIELD SCIКраїна виробник: СШАТЕХНОЛОГІЇ ВИКОРИСТОВУВАНІ В АПАРАТІ:Крос-поляризоване і ультрафіолетове освітлення використовуються для реєстрації і вимірювання поверхневих і підповерхневих умов шкіри.Ультрафіолетова фотографія забезпечує найповніший набір даних, доступних для оц..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 3 із 3 (1 сторінок)
CANFIELD SCI