Brite Triton / Triton D – безтіньовий стаціонарний світильник

Опис

Виробник: D-TEC

Країна: Швеція

Потужний та точний світильник Brite Triton розташовується над вашим робочим місцем та створює оптимальні умови для практики у  вашому робочому середовищі. 

Brite Triton випускається у двох варіантах: з теплою білою середньою лампою (3000 кельвінів) і з рівномірною кольоровою температурою у всьому світильнику (6500 кельвінів).

Brite Triton D (Dynamic),  поставляється із середньою лампою у теплому білому кольорі (3000 Келвін). Для вас це чудова функція, яка дозволяє перемикатися між кольоровим та безбарвним спектром. Центральна лампа вимикається на пульті дистанційного керування.

Нова унікальна особливість – динамічне моделювання денного світла

У звичайний день на вулиці температура світла змінюється залежно від часу доби, сходу сонця та типів хмар, які фільтрують сонячне світло. Такий же досвід забезпечує динамічне моделювання денного світла Triton. Моделювання денного світла створює природне освітлення і безперебійно змінюється від теплішої до холоднішої колірної температури. Зміни між кольоровими температурами відбуваються безперебійно і настільки тонкі, що їх навряд чи ви сприймете неозброєним оком, але вони стимулюють ваші відчуття аналогічно, як природні зміни денного світла роблять на відкритому повітрі.

Завдяки високоякісним, інтегрованим світлодіодним модулям створено повністю закритий виріб, бруд і бактерії не можуть потрапити всередину світильника.

Практично не потребує технічного обслуговування.

Brite Triton розроблений для тих, хто працює в клінічних умовах і середовищах, де потрібен ідеальний зір:

• Охорона здоров’я

• Стоматологія

• Догляд за тваринами

• Лабораторії

• Медичні та стоматологічні технології

• Студії краси та татуювання

• Офіс

Технічні характеристики

Джерело світла LED 128 W

Яскравість 3 450 lux/ 1.2 м

Температура кольору 3 000-6 500 K

Розміри 1 200 x 390 x 45 мм

Вага 7 кг

Інструкція з експлуатації

Шведська компанія D-TEC із 30-річним досвідом освітлення  представляє великий вибір освітлення робочих поверхонь як в медичних установах, та і в офісних приміщеннях.

Продукти розроблені ти виготовлені для того, щоб відтворити природне денне світло на робочому місці.