Косметологічне обладнання

Збільшувальні лампи-лупи

Збільшувальні лампи-лупи для косметолога для професійного використання широко поширені в багатьох медичних та бьюті-областях. Так, наприклад, без них неможливо уявити кабінет косметолога, а іноді їх можна зустріти і в кабінетах лікарів, майстрів педикюру або манікюру.

Вибрати відповідну лампу-лупу для косметолога нескладно, але до процесу слід підійти з усією відповідальністю, а також не завадить «озброїтися» корисною інформацією.

Спеціалізовані лампи з лупами мають три основні підвиди за типом розташування – це моделі на штативі, на струбціні та на вертикальному тримачі підлоги. Положення, в якому розташовується лампа – важливий робочий нюанс, тому досвідчені фахівці набувають виробів, що підходять саме для них!

Струбцина – невеликий тримач з елементом кріплення, який призначений для фіксації на стільницях та інших прямих поверхнях. Стіл, тумба і навіть візок для інструментів можуть бути використані для розташування лампи на струбціні. Головне – перевірити, чи стійка конструкція ще перед початком роботи.

Штатив довший за струбцину і має кілька зчленувань – точок згину. Їх може бути три і більше. Лампи-лупи на штативах купити можна за тією ж ціною, що і на струбціні, але більшість майстрів вважають їх зручнішими в роботі завдяки можливості ідеального підстроювання лампи під інше обладнання: кушетку або крісло.

Лампи-лупи для косметологів

На підлогові моделі багато хто вважає занадто громіздкими. Їх навряд чи буде зручно використовувати у маленьких кабінетах. Однак, сама конструкція висока, стійка і що найважливіше – мобільна, регульована по висоті та вигинам.

Якщо Ви вже визначилися з тим, який тип лампи по положенню підійде більше, настав час вибрати світловий модуль обладнання.

Майже всі сучасні лампи-лупи оснащуються світловими елементами, які висвітлюють робочу область, чим значно спрощують та прискорюють роботу майстра.

На даний момент Ви можете придбати кільцеві та світлодіодні моделі, а також вироби з лампами денного світла, які можуть відрізнятися за кольором світіння: червоні, сині тощо.

У всіх перелічених світлових модулів є свої переваги, тому їх усі використовують у роботі косметологи, але головною умовою безпечної та результативної роботи є відсутність мерехтіння. Робота в умовах мерехтіння є дуже небезпечною для людських очей!

В останнім часом високим попитом користуються також безтіньові лампи-лупи. Як відомо з назви, прилад висвітлює робочу поверхню, але з дає відблисків, тому фахівця ніщо не заважає проводити певні дії.

Безтінові лампи-лупи

Вигідно придбати лампи-лупи останнього покоління Вам пропонує наш спеціалізований інтернет-магазин!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *