Косметологічне обладнання

Збільшувальна лампа-лупа настільна з підсвічуванням

Настільні лампи лупи на струбціні використовується як безтіньовий освітлювач для багаторазового збільшення об’єкта, що переглядається. Моделі розрізняються формою лінзи: круглою або прямокутною, кратністю лінзи: 3х, 5х, 8х, колірним оформленням. Деякі моделі оснащені додатковою 12-кратною лінзою для збільшення надмалих об’єктів і мають верхню кришку. Косметологічна лампа-лупа змонтована на пружному кронштейні, кріпиться за допомогою струбцини до краю столу.

Настільна лампа-лупа з підсвічуванням застосовується при проведенні різних дрібних ремонтних і паяльних робіт, складанні та ін. Лупа з підсвічуванням косметологічна має хороший кут огляду та чудові освітлювальні можливості. Забезпечуване настільною лінзою збільшення, залежно від моделі, є оптимальним для комфортної роботи ручним інструментом (пінцет, паяльник, викрутка та ін.).

Настільні лампи лупи на струбціні та конструкція пантографа дозволяє встановлювати лінзу в будь-якому положенні, завдяки чому вона не зачіпається під час роботи, а потужні пружини добре згладжують вібрацію. Настільну лінзу також можна використовувати як енергозберігаючу настільну лампу. Для безпеки лампа пристрою прикрита прозорим захисним кожухом.

Найзручнішим і найпоширенішим видом оптичних приладів є лампи-лупи збільшувальні, що застосовуються для збільшення об’єктів і більш ретельного і детального розгляду в документах фрагментів, атрибутів, що погано розрізняються оком, за допомогою збільшувальної лупи. Лупа – це позитивна збірна лінза зі збільшенням (до 12 разів).

Лупи збільшувальні особливо зручні реставрації картин, дослідження документів, при складанні мініатюрних моделей і паяння, т.к. конструктивно лупа виконана на штативі, що не вимагає в процесі досліджень тримати лупу в руці на вазі, а дозволяє розташувати її на потрібній висоті над ділянкою, що досліджується.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *