Манікюрний візок найчастіше має відкриту конструкцію,
тобто всі місця для зберігання відкриті та доступні для рук майстра з
будь-якого боку. Перукарський візок для інструментів може бути і
закритим, тобто обладнаним закритими відділами для зберігання. Він
навіть може замикатися, якщо в зберігається дорогий інструмент або
засоби догляду за волоссям.
Салонний бізнес є областю російського бізнесу, що динамічно розвивається. У цьому немає нічого дивного, адже будь-яка сучасна людина знає, що від її іміджу залежить багато чого.
І для того, щоб надавати послуги своїм клієнтам на найвищому рівні, адміністраторам салонів доводиться займатися складною системою закупівель, яка передбачає і придбання нового обладнання для майстрів, і масштабні частіші часові рамки закупівлі витратних матеріалів. Поряд з великим обладнанням таким, як робочі туалети з дзеркалами, мийки для волосся, педикюрні комплекси і манікюрні столи, в обов’язковому порядку закуповуються і візки для інструментів.
Навіщо в роботі салону краси потрібні візки? – Запитайте Ви.
Справа в тому, що ця, як може здатися на перший погляд недосвідченій людині – невеликий предмет оснащення виконує найважливіші функції: він насамперед заощаджує вільний простір, який при роботі кількох майстрів може виявитися заставленим за лічені хвилини.
По-друге, візок легко і швидко переміщається по залі, а разом з ним перевозиться і все необхідне з полиць для зберігання. Це дозволяє майстру завжди тримати необхідний інструмент чи апарати під рукою.
По-третє, у візку можна розташовувати робочі предмети в строгому порядку: на верхній полиці – тільки інструмент, на нижній – тільки рушники та серветки, на середній – тільки засоби догляду за шкірою. Така система дозволяє майстру дуже швидко знаходити потрібний флакон або ножиці, що заощаджує час та нерви, як самого спеціаліста, так і його клієнта.
Моделі цього виду обладнання відрізняються один від одного залежно від того, для якого кабінету вони призначені.
Оскільки на візок часто навантажують предмети, які разом важать дуже багато, важливо вибрати модель з надійним каркасом. Найкращими є варіанти на металевому каркасі. Однак, якщо Ви купуєте модель для індивідуального користування і не плануєте її навантажувати сильно, то вистачить і стандартної пластикової модифікації.
Перукарський візок для інструментів
Розмір візка слід співвідносити з розмірами Вашого робочого кабінету або залу. У невеликі приміщення набувають компактні моделі, у просторі перукарські зали – більші вироби з безліччю відділів для зберігання.
При виборі звертайте увагу на дрібні деталі конструкції: поручні, ролики, фурнітуру.
Поручень не повинен бути надто маленьким, але й не громіздким, що займає багато вільного місця. Якщо візок високий, призначення для користування кількома майстрами, то він повинен мати дуже міцний поручень, тримаючись за який було б зручно переміщати обладнання.
Манікюрний візок
Коліщатка повинні мати діаметр, достатній для переміщення каркаса, тобто великий візок – великий діаметр роликів і навпаки.
Матеріал роликів не повинен бути надто жорстким або надто м’яким. При натисканні на колесо руки повинні залишитися чистими, а на ролику не повинно бути видно слідів деформації.
Купити візок для інструменту будь-якого спеціаліста салону краси Ви можете у нашому магазині.