Косметологічне обладнання

Вимоги до перукарського обладнання

Якісне перукарське обладнання, яке відповідає вимогам, ви завжди
знайдете у нашому інтернет-магазині. Ми проконсультуємо вас з питань
вибору, запропонуємо зручні умови оплати та доставки.

Перукарня — місце, куди клієнти приходять за новим чином, добрим настроєм. Щоб заклад міг забезпечити максимальний рівень комфорту, а також дотриматись вимог наглядових органів, потрібно ретельно вибирати обладнання, меблі, матеріали оздоблення. У законодавстві прописані норми, що регулюють площу робочого місця перукаря, рівень освітленості зали, температуру повітря, наявність системи вентиляції, окремого приміщення для зберігання та сушіння рушників.

Вимоги до перукарського обладнання

Перед тим як розповісти про те, які характеристики має мати обладнання для перукарень, визначимо, що до нього відноситься:

  • Крісла для клієнтів салону. Це один із базових предметів обстановки, без яких не можна обійтися. Крісло має крутитися навколо своєї осі, регулюватися по висоті, мати надійний металевий каркас, підлокітники, опціонально — підніжку та знімний підголовник.
  • Мийки. Згідно з нормативами, на три робочі місця перукарів має припадати одне миття. Якщо в залі 4-5 крісел, мийок потрібно як мінімум 2.
  • Дзеркала. Слід вибирати дзеркало з надійною основою, яку легко можна помити та обробити дезінфікуючим розчином. Хороший варіант — дзеркало з підсвічуванням, оскільки за стандартами на робочому місці майстра має бути місцеве освітлення.
  • Візки. Як правило, для їх виготовлення використовуються пластик та метал: ці матеріали легко очищати від забруднень, вони не бояться вологого прибирання.
  • Клімазони, сушуари, вапазони. Потрібні щоб зробити сушіння, фарбування, лікування волосся швидше та простіше.
  • Лабораторії. Використовуються для миття інструменту: затискачів, бігуді, пензлів, ємностей для змішування складів та їх зберігання.
  • Стійки адміністратора, ресепшен, вітрини, регали і так далі. Роблять інтер’єр приміщення завершеним, дозволяють розмістити зразки фарби, засобів для догляду, косметики.

Головна вимога до перукарського обладнання – це можливість його обробки з метою дезінфекції. Чистота в приміщенні, де стрижуть і фарбують волосся, – найважливіший параметр. Оскільки дезінфікуючі розчини досить агресивні, їх застосування не повинно впливати на зовнішній вигляд оброблюваних поверхонь. Звідси – необхідність високої хімічної та механічної стійкості матеріалів.

Генеральне прибирання у закладі має проводитися один раз на 30 днів, цього дня салон краси закривають для відвідувачів. В інші дні забиратися потрібно до відкриття і відразу після закриття. Протягом дня майстри самі підтримують чистоту, збираючи зрізане волосся у спеціальні мішки, які потім вирушають на утилізацію.

Великий вибір — у нашому інтернет-магазині

У нас є меблі, візки, мийки, лабораторії та інші товари за доступними цінами, у тому числі готові комплексні рішення економ-класу. Тим, хто шукає предмети обстановки для закладу преміум-класу, ми також запропонуємо відповідні варіанти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *