Косметологічне обладнання

Види та особливості кушеток у косметології

У косметології широко використовуються кушетки. Від якості виробу залежить, які почуття отримає відвідувач під час сеансу. Якщо кушетка поганої якості, пацієнт швидко втомиться, при цьому не виключений ризик компресії м’язів. Навряд чи пацієнт після такого сеансу знову повернеться до цього салону. Це ще раз доводить, що меблі, які використовують у косметології, можуть впливати на відвідуваність закладу. Краще заздалегідь розібратися в тонкощах кушеток і підібрати їх правильно, ніж втрачати відвідувачів. Сьогодні меблі для косметології випускають надійні компанії з різних країн.

Кушетка – це спеціальні медичні та косметологічні меблі, на яких розміщують пацієнта під час проведення процедури. Моделі кушеток різні, вони відрізняються конструктивно та за технічними характеристиками. Деякі параметри на зручність та функціональність кушеток не впливають. Але окремі параметри є дуже важливими для забезпечення комфорту.

Характеристики кушеток

Кушетки розрізняються:

  • типом приводу;
  • кількістю секцій;
  • формою підголівника;
  • позиціями, які можуть приймати;
  • наповнювачем та матеріалом покриття;
  • рівнем шуму;
  • функцією зміни висоти.

Кушетка може мати механічний, пневматичний, гідравлічний чи електричний привід. Найбільш дорогі та функціональні моделі мають електропривод. Більше того – такі кушетки оснащують акумулятором, щоб за відсутності електрики привід працював. Механічний привід – найбільш примітивний, тому моделі з ним стоять набагато дешевше. Усі функції зі зміни положення кушетки з таким приводом доводиться здійснювати вручну.

Вироби з електричним приводом практично безшумні, багато з них мають регулювання висоти, а не лише зміну положення секцій. Виробники також випускають сьогодні моделі із різними видами приводів. Наприклад, висота може бути змінена електроприводом, а для зміни положення секцій буде використовуватися гідравліка або пневматичний привід. Це нормальне явище, де є місце і механічне регулювання положення окремих секцій. Такий привід може мати головну секцію.

Секції, положення, покриття кушетки

Зазвичай стандартна косметологічна кушетка має 2-3 секції. Однак найбільшу зручність може забезпечити виріб із 4 секціями. Кожна із секцій може змінювати своє становище. Пацієнту самостійно не потрібно нічого робити – положення секцій визначається налаштуваннями. За допомогою приводу легко виконати таку роботу.

При виборі кушетки важливо звернути увагу на покриття та наповнювач. Від типу наповнювача залежить комфорт пацієнта. Краще брати моделі, наповнювач оббивки у яких відрізняється функцією пам’яті форми. Він гарантує відмінну підтримку та повністю виключить утворення пролежнів та симптомів компресії м’язів.

При виборі оббивки варто звернути увагу на те, щоб матеріал переносив дезінфекцію. Сучасні матеріали добре справляються з такими впливами.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *