Косметологічне обладнання

Види масажних столів

Масаж давно є одним із способів профілактики недуг, їх лікування чи просто відпочинку. Безліч SPA-салонів у кожному місті говорить про велику популярність цього виду діяльності. Для отримання максимального ефекту та релаксації варто враховувати всі фактори, які разом дарують приємні відчуття при проведенні процедури. У них входять: професіоналізм масажиста, відповідна атмосфера, місце, де знаходиться пацієнт. Якщо Ви бажаєте купити для особистого користування масажний стіл для дому, підходити до цього потрібно відповідально.

Масаж можна робити в домашніх умовах: розім’яти втомлені плечі або поперек після трудового дня, зняти напругу в м’язах або випробувати насолоду. Але якщо Ви хочете отримати професійний масаж, то велику увагу потрібно приділити тому місцю, де Ви лежатимете. Одне з основних правил процедури – тіло має бути розташоване максимально стійко, інакше штибу від масажу не буде. Якщо Вам необхідно робити масаж часто, а відвідувати спеціалізований салон немає можливості, тоді варто подумати про покупку масажного столу.

Види масажних столів

Найпростішим і найбільш бюджетним варіантом стане складна масажна кушетка. Вона являє собою тверду лежанку, оббиту матеріалом, що легко миється, під яким розташований поролон. Плюс її наявності у обивателя криється в назві: така кушетка без зусиль трансформується на зразок валізи, яку легко переносити або прибрати до наступного використання.

Так звані стаціонарні масажні столи мають величезний асортимент. Багато характеристик украй утруднює вибрати стіл без певних знань. Отже, основними критеріями для вибору масажного столу є стійкість, функціональність, довговічність і дизайн. Чим ширший функціонал, тим з великою увагою варто вивчити всю конструкцію. З кожною доданою функцією збільшується кількість з’єднань каркасу, що може позначитися на міцності. Розглянемо всі критерії по порядку:

  • Наявність електроприводу. З його допомогою можна, не відриваючись від роботи, відрегулювати висоту столу на власний розсуд.
  • Регульовані секції. Що більше положень може приймати масажний стіл, то більше процедур можна провести.
  • Практичне покриття. Крім виконання естетичної функції, воно є безпосередньою робочою зоною, особливо, якщо передбачається робота з маслами. Тому важливо вибрати таке покриття, яке буде простим у очищенні.
  • Вантажопідйомність. Стіл повинен витримати будь-яке навантаження, незалежно від того, який комплекції людина. До того ж, варто враховувати, що під час масажу навантаження на стіл збільшується за рахунок впливу масажиста.
  • Параметри. Звичайно варто звернути увагу на довжину і ширину столу в залежності від Ваших індивідуальних параметрів, щоб уникнути незручностей при проведенні процедури.

Це основні критерії, на яких варто привернути увагу при виборі масажного столу. Звичайно, крім цього існує велика кількість інших характеристик, такі як: наявність стільниці, її розмір та місцезнаходження; наявність отвору для особи; зовнішній вигляд столу; громіздкість та багато іншого.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *