Косметологічне обладнання

Встановлення косметологічних крісел або кушеток

Якщо у вашому закладі краси буде встановлено косметологічне крісло або
кушетка, це принесе вам неймовірний успіх. А полягатиме він ось у чому:
кількість клієнтів збільшиться, що позначиться на додаванні вашого
заробітку.

Виглядати привабливо, молодо та красиво хочуть більшість нормальних людей, для цього вони бувають у салонах краси, масажних кабінетах, перукарнях, а також косметологічних кабінетах.

Внаслідок чого жоден заклад краси неможливо собі уявити без зручних масажних столів та косметологічних кушеток. Від їх дизайну, функціональності, ергономічності та зручності залежить дуже багато. І насамперед робота майстра.

Відпочинок та повне розслаблення – ось за чим приходять люди до салонів. Внаслідок чого потрібно знати кілька суттєвих нюансів перед покупкою косметологічної кушетки.

Як говориться в приказці – “Кожному своє”. А це означає, що різниця між косметологічними кріслами та кушетками величезна. Кожна модель косметологічної кушетки варта виконання встановленого роду послуг. Це обладнання досить дороге, але при цьому висока ціна не завжди може вплинути на універсальність крісла або кушетки. При виборі такого обладнання потрібно віддавати свої переваги перевіреним виробникам, які дають гарантію на вироби, випускають тільки якісні товари для того, щоб не заплямувати свою репутацію.

При виборі моделі косметологічної кушетки або крісла в першу чергу ви повинні визначити:

  • Які процедури ви на цьому устаткуванні плануєте проводити.
  • Які саме функції повинні бути вами в обраній моделі.
  • Який клас моделі має бути.
  • Також важливо врахувати факт гармонії косметологічної кушетки з дизайном у вашому приміщенні.
  • Які найоптимальніші параметри для вас важливі.

На косметологічній кушетці чи кріслі знавці не радить економити. Ці незамінні предмети меблів у будь-якому салоні краси на регулярній основі піддаються регулюванню (механічному впливу), великим навантаженням, дезінфекції та миття. З косметологічною кушеткою або кріслом клієнти дуже активно контактують, тому від того, як клієнт зручно розміститися на кушетці, залежатимуть його враження про всю процедуру. Чим буде якісніший матеріал, з якого виготовлена ​​кушетка, тим він надовше збереже свій первісний вигляд. Навіть після неодноразового миття та проведення дезінфекції.

Кресла трансформери, які легко і невимушено трансформуються в кушетку і назад у крісло – це дуже зручні варіанти. На таких моделях косметологічних крісел або кушеток, ви можете проводити набагато більше процедур. А це говорить про значну економію коштів, оскільки не потрібно купувати окремо кушетку та окремо крісло. Універсальне крісло кушетка підходить для салонів краси, керівництво яких йде в ногу з часом.

Але при покупці дивіться, щоб косметологічне крісло або кушетка швидко та зручно трансформувалися. Стандартні моделі косметологічних кушеток мають два положення для клієнта – лежаче та сидяче. Тобто крісло при цьому або перебуває у розкладеному вигляді, або у складеному. Але при цьому обов’язково має бути регульований висувний підголовник. Підлокітники у кріслі також повинні регулюватися та підлаштовуватися під положення зростання та тіла, а також комплектацію клієнта.

Косметологічне крісло кушетка має бути досить стійким. Перед покупкою перевірте, щоб не було жодних хитань в один бік і похитування. Таке обладнання має бути нерухомим і статичним.

Для такого роду меблів колірне рішення вибирається в однотонних світлих кольорах: сірий, молочно-білий, світло-коричневий. Дуже рідко фахівці віддають перевагу темним відтінкам, оскільки клієнти на світлій оббивці можуть бачити частоту місця, з яким їх шкірний покрив надалі стикатиметься.

При покупці крісла обов’язково уточнюйте факт сервісного обслуговування. Оскільки в процесі експлуатації навіть найякісніша модель може поламатися, і вам буде потрібно її полагодити, тому факт наявності сервісного обслуговування у продавця є обов’язковим.

Якщо підійти з усією відповідальністю до вибору та купівлі перукарського крісла або кушетки, а також це стосується масажного столу, тоді це обладнання вам зможе прослужити протягом тривалого часу, і свою велику ціну сповна виправдає!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *