Косметологічне обладнання

Візок косметолога

Візок для інструментів у косметологічному кабінеті – секрет швидкої та
продуктивної діяльності майстра, тому що він компактний, хоча і місткий і
його можна перекочувати в кабінеті без зусиль – буквально однією рукою.

Будь-який досвідчений косметолог знає, що в його кабінеті немає і не може бути випадкових предметів обстановки, хоча людині необізнаній, яка
дивиться на все очима відвідувача може спочатку так здатися.

Заходячи до косметологічного кабінету, багато людей “ловлять себе на думці”, що він дуже схожий на лікарняну палату: запахи хімічних компонентів
для обробки приміщення, антисептиків, обладнання, як у поліклініці. І все-таки це зовсім інша область надання послуг.

Навряд чи у кого виникають питання про те, навіщо в кабінеті косметолога кушетка чи навіщо там розташований робочий стіл. А ось з приводу візка косметолога у багатьох виникає питання: «Навіщо він потрібний, адже меблів для зберігання достатньо?»

Перш ніж приступити до роботи фахівець, як правило, збирає весь інструмент, апарати та засоби, необхідні для тієї чи іншої конкретної процедури, і акуратно розкладає все на полицях візка. Потім він ставить її біля кушетки або неподалік неї, якщо клієнт ще не розташувався для процедури.

Це дозволяє тримати весь робочий арсенал поруч, але так, щоб він не “заважав під ногами” і не займав вільний простір у приміщенні.

Отже, як вибрати зручний візок?

Не варто купувати візок косметолога бу. Цей предмет професійного обладнання не так дорого вартує, щоб на ньому економити. Крім того, потрібно враховувати, що на візок завжди припадають серйозні навантаження – багато моделей цього просто не витримують.

Візок для інструментів

Купити візок косметолога можна в будь-якому розмірі та дизайні, а також з різним допустимим ваговим навантаженням, але необхідно пам’ятати: чим більше і місткіша модель, тим вона «не поворотливіша», тобто її буде складніше пересувати по кабінету. А маленькі моделі, навпаки – дуже маневрені та зручні у плані переміщення.

Оскільки візок – це мобільний предмет обладнання, на особливу Вашу увагу заслуговують його ролики та підстави, на яких вони зафіксовані.

Вибирайте такі коліщатка, які мають середній діаметр, легко обертаються навколо своєї осі та мають середню щільність матеріалу – не жорсткі та не м’які. Крім того, якщо натиснути на ролик, Ваша рука має залишитися чистою, а матеріал не повинен сипатися чи продавлюватись.

Для зручності використання краще купувати візок з поручнем, за який Ви триматимете його при переміщенні. Є моделі, які не мають його або обладнані маленькими вушками з боків. Такі ручки підходять тільки, якщо Ви не перевозитимете на своєму столику важкі предмети обладнання – наприклад, косметологічні апарати.

Купити візок для косметолога

На українському ринку сьогодні представлено багато різних видів косметологічних візків, але останнім часом високим попитом користуються моделі на металокаркасі із полицями із загартованого скла. Такі вироби напрочуд довговічні, здатні витримати навіть найсерйозніші навантаження. Крім того, вони мають чудовий дизайн.

Якщо Вам потрібний недорогий, зручний і красивий візок для інструменту, то придбати його Ви можете у нас. З усіма запитаннями звертайтесь до менеджерів інтернет-магазину Estetic Group.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *