Косметологічне обладнання

Сучасні винаходи на допомогу масажистам

Професійним масажистам давно вже відомо, що тільки правильно підібраний стіл, що має професійну конструкцію, здатний забезпечити не лише комфортні умови для пацієнтів, а й полегшити роботу фахівця. Живучи в сучасному світі, в якому технології не стоять на місці, можна купити масажний стіл, що має масу переваг. До однієї з таких розробок належить масажний стіл із електроприводом.

Основним завданням робочої поверхні є створення комфорту для клієнта, а й спрощення умов праці спеціаліста. Адже почуття втоми, сильні болі у м’язах, депресії та стреси – це всі проблеми професійного масажиста. Масажний стіл з електроприводом дозволить без зусиль регулювати висоту робочої поверхні, завдяки чому забезпечується зручність роботи масажиста незалежно від його зростання. І зовсім скоро ви станете забувати про ниючу спину і регулярний біль у м’язах і руках і знову полюбите свою роботу.

На що звертати увагу під час виборів?

Питання, яким задаються більшість масажистів-початківців. Щоб робота приносила лише задоволення і не перетворилася на щоденні тортури, на обладнанні краще не економити. Адже справді якісний масажний стіл прослужить вам упродовж довгих років його експлуатації. Зараз розробляються моделі столів з набором додаткових функцій, які мають стильний зовнішній дизайн, що відмінно вписується в інтер’єр будь-якого кабінету.

Важливо, щоб за допомогою обраного столу можна було виконувати безліч різних процедур і масажу. Навіть якщо у вашому салоні зараз вони не передбачені, але згодом ви обов’язково розширите асортимент послуг і тоді ви зрозумієте всі переваги такого столу.

Наявність підголівника, подушки та підголівника теж будуть не зайвими. Якщо клієнт себе комфортно почуватиме, то ваша робота не буде марною і ефект від масажу не змусить себе довго чекати. Тоді пацієнт звертатиметься до вас знову і знову.

Також варто звернути увагу на оббивку обраної моделі. Намагайтеся віддавати перевагу гіпоалергенним видам тканини, оскільки звертатися до вас будуть люди з різною чутливістю шкіри. Як то кажуть “скуповий платить двічі” і неякісна, дешева оббивка, швидко прийде в непридатність.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *