Косметологічне обладнання

Стіл для масажу складаний, функції та призначення

Такий масажний стіл з електроприводом застосовується для проведення різних косметичних, масажних та медичних процедур. Регулювання різних положень електричного масажного столу здійснюється з допомогою спеціального пульта управління. При розробці такого обладнання робиться ухил на багатофункціональність, що дає можливість застосовувати стаціонарний масажний стіл у галузі косметології, масажу, фізіотерапії та у медичній сфері.

Високоякісний, зручний електричний масажний стіл подарує комфорт та дуже позитивне враження вашому клієнту. Деякі масажні столи такого виду додатково можна оснастити пристроєм для опалення спинної секції та сидіння. Температура задається самостійно. Розподіл тепла відбувається поступово. Функція опалення сидіння може бути оснащена секундоміром, за допомогою якого можна встановити необхідний час, після якого опалення сидіння автоматично відключиться.

Масажний стіл складний

Переносний масажний стіл укомплектований великою кількістю аксесуарів – знімним підголовником з подушкою, отвором для обличчя та заглушкою, а також фронтальним та бічним підлокітниками. У кожної людини періодично втомлюється спина, болять м’язи, і є всі ознаки загальної втоми організму.

У наш час, ускладнене стресами на роботі та малорухливим способом життя, – це, на жаль, не рідкість. При цьому практично всі люди без винятку тяжіють до комфорту, який дарує здорове та підтягнуте тіло. Симбіоз цих протиріч ефективно дозволяє масажний стіл. Задоволення одночасно з користю – чи це можливе? Безумовно, якщо йдеться про такі вироби, як складний масажний стіл. Не секрет, що під час сеансу масажу людина починає спати.

Це відбувається внаслідок повного розслаблення м’язів та стабілізації емоційного стану. Якщо покласти людину на розкладний масажний стіл, то при впливі на тіло вмілих рук професійного масажиста, йде зайва рідина, покращується стан кровоносних судин, стимулюється робота імунної та нервової системи, усуваються наслідки стресів, і відбувається ще ціла низка корисних впливів на організм.

Варто знати, що головна опора людського тіла – хребет – особливо потребує правильного розподілу навантажень. Саме він «відповідає» за головні та серцеві болі, стомлюваність та надмірну сонливість. Цей факт говорить про те, що своєчасний масаж хребта може вирішити більшу частину поточних і навіть хронічних захворювань, тобто позбавити людину проблем зі здоров’ям, для цього необхідно купити складний масажний стіл.

Сьогодні купити стіл для масажу можна практично в будь-якому спортивному інтернет-магазині, масажні столи займають лідируюче місце на ринку медичного обладнання. Так, для фахівців, які працюють за викликом, стіл для складного масажу може стати буквально знахідкою, адже здійснювати маніпуляції з тілом на звичайному домашньому дивані вкрай незручно.

Поверхня столу для масажу ідеально рівна і сама вона сконструйована таким чином, щоб забезпечити людині максимальне розслаблення, а значить, безумовний комфорт. Нині існують кілька типів масажних столів: дерев’яний; металевий; портативний; масажний стіл складаний; стаціонарний; масажний стіл з електроприводом (для автоматичного регулювання висоти).

Сучасний магазин масажних столів пропонують велику різноманітність виробів, виконаних з різних матеріалів, що мають різноманітне забарвлення та розміри. Це дозволяє кожному масажисту вибрати масажний столик відповідно до свого зростання, цілей роботи та особистих уподобань.

Масажні столи призначені для обладнання санаторіїв, лікарень, реабілітаційних центрів, салонів краси. Як правило, будь-який масажний стіл (за винятком дерев’яного) виготовлений із профільної сталевої труби, яка покрита полімерно-порошковою фарбою. Дерев’яні масажні столи виконані зі шпону натурального дерева і мають 2 секції. Деякі масажні столи мають регульовані підлокітники та знімні регульовані підголівники.

Купити стіл масажний з електроприводом, складний стіл для масажу ціна

Якщо у Вас виникли якісь технічні питання або Ви плануєте купити масажний стіл з електроприводом, складний стіл для масажу для свого салону краси або медичного центру, телефонуйте нам по телефону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *