Косметологічне обладнання

Що таке електричні масажні крісла

Електричні масажні крісла – це складне обладнання, яке завдяки своїй конструкції забезпечує повноцінний догляд за тілом. Крісло зроблено так, що розумні системи замінюють руки досвідченого мануалу. Ролики та інші механізми вміло впливають на кожну клітину організму, омолоджуючи та оздоровлюючи його. Це покращує якість життя, роблячи його більш комфортним.

До недоліків можна віднести лише великий розмір. Через це у маленькій квартирі не завжди вдається знайти місце для крісла. Однак при ремонті з нуля цю проблему можна вирішити, якщо заздалегідь внести до проекту місце такого пристрою.

Плюси і мінуси

Плюси використання крісла будинку – його підвищена мобільність. Пристрій легко відтворює найкорисніші та найпопулярніші техніки масажу. Завдяки цьому, не доведеться щоразу їздити до масажиста на процедури. Адже будь-яку з них можна зробити, не виходячи з дому, занурившись у м’яке крісло.

Ще один плюс – крісло можна використовувати в терапевтичних цілях або як відновлення після травм. Ефективність такого обладнання доведено багатьма лікарями. Тому його встановлюють у санаторіях, оздоровницях, профілакторіях. Тепер ця можливість доступна і звичайній людині.

Види масажу

Сучасні масажні крісла для будинку можуть відтворювати такі техніки:

  • Повітряно-компресійний.
  • 4Д.
  • Вібромасаж.
  • Роликовий.
  • Скручуючий.
  • Тривимірний.
  • Розтягуючий.
  • Крапковий.
  • Шіацу.

При цьому можна вибирати техніку для будинку, яка впливає на конкретні ділянки тіла людини. Це може бути все тіло або його певні ділянки: шия, спина, гомілки, стопи, голова, плечі, поперек, руки, криж.

Вартість масажних крісел

Ціна масажних крісел залежить від низки факторів. Головний з них – кількість програм та функцій. Чим їх більше, тим вища ціна. І це розумно, оскільки багатофункціональне крісло технологічно складніше влаштоване. Але велика градація за ціною – це скоріше плюс, ніж мінус. Адже вибрати крісло можна під будь-який бюджет. Також потрібно враховувати особисті запити. Якщо деякі функції людині не потрібні, то не варто переплачувати за наявність грошей. Тому кожен покупець має можливість вибрати масажне обладнання для будинку під особисті запити та засоби.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *