Косметологічне обладнання

Різновиди педикюрних крісел

Під час педикюрних процедур клієнт сидить у спеціальному кріслі. Важливо, щоб воно було комфортним, адже всі дії можуть займати до двох годин. Також необхідно створити зручні умови роботи для майстра з безперешкодним доступом до потрібної області.

Педикюрні крісла відрізняються за регулюючим механізмом, який дозволяє змінювати положення, вибирати відповідний кут нахилу та висоту.

Він може бути:

  • механічним – найдоступніший за ціною варіант;
  • гідравлічним – відрізняється плавним перемиканням;
  • електричним – найзручніше регулювання за допомогою пульта.

У крісел є підніжки, вони можуть бути злитими або роздвоєними, з можливістю окремого підйому кожної з них. Також є відкидні або знімні підлокітники. Підголівники бувають вбудованими, накладними чи висувними.

Особливості крісел для педикюру

Крісло для педикюру має відповідати санітарним вимогам, тому для виробництва меблів використовуються матеріали, стійкі до обробки та чищення. Також моделі мають анатомічні матраци, щоб клієнт міг прийняти найбільш зручне положення, а м’язи не затікали. Усередині – м’який наповнювач, зверху – зносостійка оббивка.

Каркас виготовляється із сталі. Вибираючи модель, варто звернути увагу на показники максимального навантаження, щоб забезпечити відповідні умови для клієнтів із різною ваговою категорією.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *