Косметологічне обладнання

Різновиди косметологічних крісел-кушеток

Робоче місце будь-якого косметолога має бути обладнане косметологічним кріслом. Воно використовується з тієї причини, що під час процедур клієнт повинен відчувати себе комфортно та розслаблено для досягнення максимального ефекту. Крісло з електроприводом, у якого є подушки під ноги і підлокітники, краще справляється з цим завданням, ніж проста кушетка. Крім того, робота косметолога також потребує максимальної зручності, оскільки це безпосередньо впливає на якість процедури. Професіоналізм майстрів у поєднанні з меблями високої якості покращить репутацію салону та залучить нових клієнтів.

При виборі крісла для косметологічного кабінету одним із важливих критеріїв є розмір приміщення. Крім цього, слід визначитися з бажаним типом регулювання та набором додаткових функцій.

Розрізняють такі види крісел:

Механічні або, інакше кажучи, складні косметологічні крісла. Подібні конструкції є мініатюрними, але водночас досить надійними. Кут нахилу секцій регулюється за допомогою механічної системи. Крім того, деякі з цих моделей можуть бути розкладені в горизонтальну кушетку, щоб проводити масаж. Для каркасу застосовують міцний метал;

Гідравлічні конструкції є зручнішими під час роботи. Висота сидіння регулюється за допомогою педалі, спинка та підставка для ніг можуть переводитися в потрібне положення механічним або пневматичним шляхом. Широкий функціонал дозволяє підлаштувати крісло в залежності від процедури та особливостей майстра та клієнта;

Електроприводні конструкції керуються за допомогою пульта. Існують як комбіновані моделі з кількома моторами, що приводять у рух потрібну секцію, так і повністю електричні. Крім цього, виробники випускають моделі, які можуть обертатися навколо осі.

Рівень косметолога та габарити кабінету є важливим фактором при виборі моделі крісла. Однак, купуючи навіть невелике крісло, майстер суттєво спрощує свою роботу та підвищує якість сервісу. Важливо, що подібне обладнання не тільки має необхідний функціонал, а й покращує інтер’єр приміщення. Вироби випускаються у багатьох кольорах та з різною оббивкою. Вибираючи крісло з вологостійкого екошкіри, косметолог отримує виріб, який здатний прослужити багато років і витримати багаторазову обробку миючими засобами.

Особливості електричного косметологічного крісла

Такі конструкції, як косметологічні крісла з електроприводом, відносяться до преміум-класу і справляють незабутнє враження на клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *