Косметологічне обладнання

Підбір кушетки для косметологічного кабінету

Кушетки електричні потрібні для великої кількості косметологічних процедур, що надаються в салонах краси, наприклад депіляція, обгортання, пілінг, чищення обличчя. У них клієнт проведе практично весь час процедури, тому зручність кушетки дуже важлива, адже це відіграє велику роль в отриманні загального задоволення від наданих послуг.

Оцінюючи окремо кожен елемент конструкції кушетки можна зрозуміти загальну якість покупки:

 • Рама кушетки. Зазвичай раму кушетки або складного столу для косметологічного кабінету виготовляють із фанери. При виборі рами важливо враховувати, наскільки товста дошка фанерна і з чого вона виготовлена. Найкраще, якщо в її складі деревина берези, а не хвойних дерев, тому що перша має більшу пружність, міцність, тому прослужить набагато довше.
 • Ніжки кушетки. Найчастіше можна зустріти троси з алюмінію чи сталі. Троси повинні бути максимально товстими, у крайньому випадку, товщина їх має бути мінімум 3 міліметри. Товщина трубок та їх діаметр впливає на те, якою міцною буде конструкція. Щоб клієнт не отримав випадкових ран, з’єднання трубок та тросів мають бути оформлені пластиком.
 • Оббивка. Для створення комфортних умов оббивку потрібно вибирати м’яку, еластичну, приємну на запах і на дотик. Краще, якщо стикові шви двічі прошиті. Деякі виробники воліють заощаджувати і робити одинарні, що позначається на термін служби таких стиків. Та й виглядає одинарний “дешевше”, ніж подвійний. Найчастіші матеріали для оббивки це штучна, натуральна шкіра чи вініл. Штучна шкіра трохи дорожче вінілу, але набагато дешевше натуральної шкіри, до мінусів штучної шкіри можна віднести необхідність у постійному догляді, що запобігає розтріскуванню матеріалу. Вініл є більш розумним вибором, тому що витримує великі навантаження і він є більш довговічним. Найкращим варіантом є шкіра, це міцний і гнучкий матеріал, приємний на дотик. До мінусів натуральної шкіри можна віднести необхідність постійного догляду за нею та її вартість.
 • Наповнювач. Тут важливо дивитися на зручність: якщо наповнити укладений занадто тонким шаром, клієнту буде максимально не комфортно під час процедур, оскільки він відчуватиме жорсткість кушетки всім тілом. Найчастіше наповнювачем є поролон, який має бути акуратно укладений і мати товщину не менше трьох сантиметрів. Якщо його товщина буде меншою, він не дасть ніякої м’якості, так само відчуватиметься жорсткість кушетки. Краще вибирати поролон, який використовується для наповнення меблів, тому що він прослужить довго за рахунок того, що добре тримає форму та має високий рівень пружності.
 • Вага. Якщо потрібна кушетка, яку легко перенести в інше місце (складна, мобільна), тоді вага – це вирішальний фактор. Але не варто поспішати. Так, набагато приємніше піднімати всього десятикілограмову кушетку, проте дуже мала вага говорить про погану якість матеріалів, з яких виготовлено обладнання.
 • Ціна. Залежить від якості та виробника, не варто звертати увагу на аномально низькі ціни – ймовірно, вони обумовлені низькою якістю матеріалів, через що покупка буде недовговічною. Ще можливий варіант виробництва надто дешевих кушеток у країнах третього світу, які нехтують стандартами якості.

Види кушеток для косметологічного кабінету

Видів небагато, йдуть у порядку від дешевих до дорожчих:

 • мобільні, складні;
 • стаціонарні столи;
 • механічні кушетки;
 • гідравлічні кушетки;
 • електричні кушетки.

В останніх трьох існують різні можливості та способи конфігурації висоти, нахилу, форми кушетки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *