Uncategorized

Перукарські мийки від вибору до встановлення – на що звернути увагу

Жоден салон краси, і навіть жодна перукарня не зможе обійтися без якісного миття. Більшість перукарських процедур припускають миття голови перед початком або після закінчення. Саме тому, вибору перукарської мийки варто приділити достатньо уваги та часу.

Вибір перукарської мийки

Для початку варто зазначити, що вам необхідно, перш за все, визначитися з тим, якого типу буде мийка – стаціонарна або пересувна. Багато сучасних майстрів стверджують, що портативне миття в багато разів перевершує класичну за своєю практичністю і функціональністю. При цьому частина професіоналом, що залишилася, наполягають на тому, що стаціонарна мийка все ж є для них привабливішою і зручнішою, адже під сучасні стаціонарні раковини можна дуже легко і швидко підсунути і адаптувати крісло клієнта. Крім того, стаціонарні перукарські мийки сучасного зразка можуть бути обладнані понад зручними та рухомими кріслами для сидіння, що дозволяє зробити процедуру максимально комфортною для клієнта та майстра. Тому вибір типу миття є абсолютно індивідуальним рішенням, яке приймає сам майстер.

Після цього необхідно звернути увагу на тип бажаного корпусу миття. Як відомо, це обладнання може виготовлятися з різних матеріалів – метал, кераміка, пластик, і навіть дерево зі спеціальним покриттям. Тут також вибір за вами, адже тут все залежить від смаків та уподобань майстра. Варто лише відзначити, що найбільш поширеними та популярними є керамічні мийки, адже вони абсолютно не бояться агресивної дії окремих косметичних засобів.

Встановлення перукарської мийки

Вибір місця кріплення мийки також залишається за вами. Вона може кріпитися до стіни, до підлоги або залишатися мобільною. Однозначно, перед встановленням цього виду обладнання варто добре налагодити систему подачі та забору води, адже від цього залежить зручність майстра та безпеки клієнтів. Особливу увагу все ж таки варто звернути на каналізацію, адже у разі її несправності може постраждати майно салону або перукарні.

Основні правила користування мийкою

Безперечно, кожен майстер самостійно обирає технологію виконання тих чи інших процедур. Зазначимо лише, що при роботі з перукарським миттям крісло клієнта має бути відрегульоване правильно, для того, щоб шия клієнта знаходилася в правильному положенні і вода, що стікає, не потрапляла на тіло або одяг.

Крім того, звертайте увагу на стан самої раковини, адже вона має бути завжди чистою. Це допоможе не тільки подбати про безпеку клієнта, але й зберегти термін експлуатації приладу, адже багато косметичних засобів призводять до корозії матеріалів або в’їдаються в поверхню, залишаючи брудні плями та потіки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *