Косметологічне обладнання

Найпопулярніші меблі та обладнання для лікувальних закладів

Косметологічна кушетка для масажу використовується в медичних закладах, санаторіях, салонах краси та кабінетах лікарів. Косметологічні електричні кушетки необхідні для проведення низки процедур, точної діагностики та обстеження. Столи та кушетки є необхідним обладнанням, без якого неможлива робота професійного масажиста. Косметологічна кушетка використовується під час проведення таких популярних процедур як нарощування вій, корекція та фарбування брів, нанесення лікувальних масок, пілінгу шкіри. Кушетка може стати частиною обстановки модної перукарні.

Кушетки косметологічні можуть відрізнятися розмірами, матеріалом, з якого вони виготовлені, особливостями конструкції. Досить популярні кушетки з натурального дерева із зручним матрацом та підйомом головної секції. Дерев’яні столи та кушетки виглядають сучасно та стильно, дуже презентабельно та надійно.

Ще один популярний вид кушеток – моделі на металевому каркасі, висота та кут нахилу яких регулюється за допомогою потужного та надійного електричного приводу. Іноді в комплектацію кушетки або столу входять два електроприводи. Така кушетка масажна або стіл коштують дещо дорожче, ніж звичайні моделі, проте їхня ціна окупається високою функціональністю та презентабельним видом обладнання, простотою регулювання висоти та кута нахилу.

Кушетка масажна може бути стаціонарною або мобільною, легко складатися та використовуватися для надання лікувальної допомоги, огляду пацієнтів, проведення найпопулярніших косметологічних процедур на виїзді, вдома чи на роботі у клієнтів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *