Косметологічне обладнання

Меблі для кабінету косметолога

Косметологічна електрична кушетка є основним предметом меблів для кабінету косметолога і займає центральне місце. Отже, до вибору косметологічної кушетки потрібно підійти з усією відповідальністю. Як же розібратися в такому величезному різноманітті припущень косметологічних кушеток і зробити правильний вибір?

Як правило, для більшості покупців основним критерієм вибору є ціна, а точніше сказати, бюджет, відведений на придбання косметологічної кушетки. Виходячи з наявної суми, необхідно визначити моделі, що потрапляють до вашого цінового діапазону. Після чого вибрати відповідну під ваші запити модель, неодмінно звернувши увагу на наступні параметри: якість виконання, надійність, функціональність, стійкість, матеріал оббивки та внутрішнього наповнення, а також наявність та термін гарантії.

Не варто забувати про те, що косметологічна кушетка має бути зручною не тільки для клієнта, але і для самого косметолога. Вона повинна мати можливість регулювання по висоті куту нахилу, а також обертання навколо вертикальної осі, щоб косметологу було комфортно проводити лікувальні процедури.

Найбільш комфортними в експлуатації, але і найдорожчими, є косметологічні кушетки обладнані електроприводом регулювання. Управління косметологічною кушеткою здійснюється за допомогою спеціального пульта керування. Натискання однієї кнопки дозволить задати необхідну висоту, кут нахилу, або повернути крісло. При цьому від вас не потрібно жодних фізичних зусиль.

Однак і недорогі косметологічні кушетки з механічним і гідравлічним регулюванням не поступаються якістю дорогим моделям. Заснованою відмінністю є простіша конструкція та відсутність складних механізмів, за рахунок чого досягається значне зниження ціни без втрати якості. До того ж, простіші кушетки не вимагають підключення до електричної мережі.

Косметологічна кушетка, як правило, має три рухомі частини, які можна регулювати. Така конструкція дає можливість максимально комфортно розташувати клієнта. Оскільки косметологічна кушетка використовується для різних процедур, то важливим моментом є можливість як повного розкладання в горизонтальну площину, так і прийняття сидячого положення під будь-якими кутами нахилу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *