Косметологічне обладнання

Кушетка косметологічна купити

Купити косметологічну електричну кушетку – одне з першочергових завдань, яку необхідно виконати косметологу-початківцю. Незважаючи на всю простоту, що здається, зробити це буває дуже складно. Основною проблемою, як правило, є обмеженість у коштах, або повна їхня відсутність. Отже, вибір для фахівця-початківця різко звужується. Саме з цієї причини приймається рішення купити косметологічну кушетку із нижнього цінового сегменту.

Найдоступнішою і до того ж універсальною є складна модель. Якщо купити косметологічну кушетку, такого плану у Вас буде ряд переваг. Крім низької ціни, Ви отримаєте можливість виїжджати додому до клієнтів, а також використовувати її не тільки для косметологічних процедур, але і для масажу, а компактні розміри дозволять зберігати її в зручному для вас місці.

За наявності фінансової можливості ми рекомендуємо зупинити свій вибір на більш дорогому варіанті та купити косметологічну кушетку для стаціонарного використання. Серед стаціонарних моделей існує три види: механічні гідравлічні та електричні.

Для косметологів, які вирішили серйозно зайнятися обладнанням власного кабінету, можна порекомендувати купити косметологічну кушетку з механічним приводом. Основна їхня гідність це невисока ціна обумовлена відсутністю складних механізмів. Вони бувають двох та трьох секційні. У двосекційних моделях регулюється кут нахилу тільки у спинки, а в трьох секційних і спинка, і нижня частина, призначена для ніг. Єдиним недоліком даної моделі є те, що клієнт невисокого зростання не завжди може прийняти комфортне для нього становище.

Для тих, кому дозволяють кошти, мабуть, найкращим рішенням буде купити косметологічну кушетку з гідравлічним регулюванням, оскільки вона зручна в експлуатації, а ціна на неї не така висока як на електричні моделі. Вона також має двох і трьох секційне виконання. Основна її перевага, як випливає з назви, це регулювання секцій за допомогою гідравлічного приводу. Завдяки його використанню Ви зможете здійснювати необхідні налаштування, не докладаючи фізичних зусиль навіть тоді, коли клієнт знаходиться на кушетці.

І далеко не кожен може собі дозволити купити косметологічну кушетку з електроприводом, оскільки вони найдорожчі. Однак і скористатися нею буде одне задоволення. Електропривод дозволяє керувати положенням секцій, ставити висоту і навіть повертати її. Переваги такої моделі очевидні – максимальний комфорт, безшумність, здатність витримувати високі навантаження.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *