Косметологічне обладнання

Кушетка для косметичних процедур

У всіх медичних та лікувально-профілактичних закладах для роботи з відвідувачами використовуються спеціальні меблі та обладнання, що враховує специфіку прийому та забезпечує максимальний комфорт проведення процедур.

Кушетка для косметичних процедур – медичні меблі для оглядів та виконання лікувальних маніпуляцій косметологом. Косметологічні електричні кушетки є одним із різновидів медичних кушеток і відрізняються набором спеціальних параметрів та характеристик з урахуванням галузі використання.

Основні характеристики кушетки для косметичних процедур

Професійна кушетка для косметичних процедур повинна відповідати таким вимогам:

 • гігієнічність та простота очищення;
 • надійність та безпека основи та механізмів;
 • стійкість до зовнішніх впливів, лікувальних складів, стирання, зносу;
 • зручність використання та комфортність розміщення пацієнта.

Косметичні кушетки випускаються з різним дизайном, можуть мати м’яке та жорстке ложе, різноманітну кількість секцій. На практиці, чим привабливішим дизайн медичних меблів, тим комфортніше проходять процедури.

Перед тим як купити кушетку для косметичних процедур, обов’язково оцінити рівень її інтеграції в інтер’єр кабінету та відповідність до іншого обладнання. Ряд сучасних зразків оснащуються знімними чохлами, що дуже зручно для чищення. Забарвлення чохлів можна підібрати під інтер’єр кабінету.

Щоб косметичний кабінет виглядав солідно і в ньому було зручно працювати, все обладнання краще замовляти в одного виробника. Це значно полегшить вирішення питань сервісного обслуговування, докомплектації, ремонту.

Види кушеток для косметичних процедур

За конструкцією та функціональністю кушетки для косметичних процедур поділяються на кілька видів. Устаткування відрізняється:

 • кількістю секцій – даний параметр визначає комфортність розміщення пацієнта;
 • дизайном і формою підголівника – адаптованість під різні положення голови та обличчя;
 • регулюванням – можливість зміни висоти кушетки та нахилу окремих секцій;
 • типом приводу – моделі бувають механічними, пневматичними, електричними з автономним акумулятором та гідравлічними;
 • Безшумність роботи – рівень шуму меблів при зміні позицій, зміні положення підголовника, висоти кушетки.
 • матеріалів покриття та наповнювачем – стійкість до впливу дезінфікуючих складів, екологічність та безпека;
 • ціною – кушетки для косметичних процедур із різними конструктивними особливостями має різну вартість.

Як вибрати кушетку для косметичних процедур?

Перше, на що варто звернути увагу, – це призначення та можливості косметичної кушетки. Обов’язково перед покупкою враховується привід. Електричні моделі зручні у використанні, тому що можуть працювати навіть при відключенні електрики. Зразки на механіці коштують найдешевше, але й відрізняються меншим комфортом в експлуатації: регулювання кушетки проводиться вручну.

Моделі з однією секцією найдешевші. Кушетка для косметичних процедур із трьома секціями — оптимальний вибір для більшості косметичних маніпуляцій. Моделі з 4 секціями – найзручніші та функціональні. Їх купують щодо специфічних процедур. Для найпростіших оглядів підійдуть суцільні односекційні моделі.

Наповнювач та оббивку краще вибирати з ефектом пам’яті для максимального розслаблення м’язів. Важливо, щоб наповнювач та оббивка були гіпоалергенними та екологічними. Купувати кушетки варто лише у сертифікованих виробників, які можуть підтвердити безпеку та якість матеріалів необхідними документами.

Матеріал покриття повинен добре переносити дезінфекцію та очищення. Вибирати матеріал косметичної кушетки слід з урахуванням складів, із якими передбачається контакт.

Якщо кушетка для косметичних процедур необхідна для нескладних маніпуляцій та оглядів, то набувати складних моделей немає сенсу. Професійні багатофункціональні моделі з гнучким регулюванням, безліччю додаткових модулів та систем підходять для виконання спеціальних процедур: обгортань, масок, масажів, акупунктури, гірудотерапії, епіляції.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *