Косметологічне обладнання

Косметологічні лампи з лупою та підсвічуванням

Косметологія як наука стала активно розвиватися в другій половині минулого століття. Вона дала можливість говорити про перетворення шкіри не лише за допомогою кремів та тоніків, а й з використанням операційних методів – проникнення у шари епідермісу.
Професійні лампи з лупою та підсвічуванням широко використовуються всіма
косметологами – навіть тими, які надають стандартні послуги: нанесення
перманентного макіяжу, татуажу, лазерна депіляція, механічне чищення.

Зрозуміло, у роботі косметолога безліч секретів, важливих, відомих лише одному фахівцю нюансів, а також однією з ключових умов успішного проведення процедур є наявність необхідних інструментів та апаратів.

До основного косметологічного обладнання також можна віднести і лампу-лупу на струбціні або штативі.

Ці прилади також можна зустріти в оснащенні медичних кабінетів – наприклад, алергологи, трихологи, дерматологи. Одним словом: скрізь, де необхідно уважно розглянути малі проблеми на шкірі відвідувача, використовуються лампи-лупи.

За способом розташування такі лампи можна розділити на підлогові та настільні.

Настільні лампи з лупою використовуються в косметологічних салонах або кабінетах, де надаються стандартні послуги, без складних процедур. Вони мають невеликі розміри та оснащені спеціальним кріпленням, яке дозволяє фіксувати обладнання на стільниці будь-якої ширини.

Головне при фіксації обладнання – перевірити, чи стійка лампа, тому що в процесі роботи майстру, швидше за все, доведеться розміщувати лампу у певному положенні. Знайти потрібне положення лампи нескладно, тому що, як правило, утримувач має кілька зчленувань (у стандартних моделях три). Ці перегини дозволяють вигнути утримувач певним чином і зафіксувати його в цьому положенні.

У процесі вибору лампи-лупи необхідно приділяти особливу увагу не тільки розміру та типу моделі за розташуванням, але також кількості діоптрій скла, а також наявності світлового елемента.

Сьогодні у стандартному варіанті продаються моделі зі збільшувальним склом у три або п’ять діоптрій.

Щодо світлового модуля (тобто елемента, що створює додаткове освітлення при роботі з лампою), то його наявність та потужність ламп – дуже важливий момент у виборі товару.

Сьогодні на ринку загальнодоступних косметологічних товарів можна знайти світлодіодні лампи-лупи, моделі з кільцевим підсвічуванням або з лампами денного світла.

Кільцеве підсвічування рівномірно розподіляє світло поверхнею. Лампи знаходяться по обидва боки, але освітлення відбувається нерівномірно.

Світлодіоди вважаються більш довговічними. Вони забезпечують потужне та рівномірне освітлення поверхні, тому користуються високою популярністю серед косметологів.

Лампи денного світла вибирають багато майстрів, які просто звикли працювати з таким обладнанням, і воно їх цілком влаштовує. Один тип освітлення може давати білий відтінок, інший жовтий, синій і навіть червонуватий.

Якщо Вам знадобилося придбати лампу-лупу, то Ви можете зробити це на сторінках нашого інтернет-каталогу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *