Косметологічне обладнання

Косметологічне обладнання лампи-лупи

Будь-яка салонна робота – це мистецтво! Не можна не погодитися з цим фактом, коли дивишся на яскравий комбінований манікюр, педикюр, вечірній та денний візаж або результати тривалого курсу косметологічних процедур.

Однак, жоден талановитий майстер сучасного б’юті-центру не може обійтися у повсякденній роботі без відповідних освітлювальних приладів, адже постійна напруга очей при роботі з дрібними дефектами шкіри або невеликими за розмірами матеріалами негативно позначається на результаті.

Збільшити та висвітлити «фронт робіт» майстру допомагає професійна лампа-лупа, купити яку Ви можете у нашому інтернет-магазині!

Лампи-лупи представлені на ринку в багатому розмаїтті брендів та конструкцій.

Є дві основні групи приладів – це лампи-лупи настільні та підлогові.

Настільна лампа може мати різні розміри. Вона фіксується за допомогою струбцини до будь-якої поверхні – косметологічний стіл або манікюрний столик. Кут нахилу лампи легко регулюється (він становить 360 градусів), що дозволяє майстру швидко підлаштувати обладнання до роботи.

Якщо в роботі фахівцю доводиться регулювати лампу по висоті, то найкраще придбати лампу-лупу на штативі. Такі моделі частіше купують косметологи, яким доводиться проводити процедури клієнтам у положенні лежачи чи сидячи. Крім того, таке косметологічне обладнання, як лампа-лупа для підлоги вважається більш стійкою, ніж настільний варіант.

Лампи-лупи, які сьогодні пропонують майстри салонів краси, дуже функціональні. Є вироби з потужним збільшенням, що дозволяє фахівцеві комфортно працювати з дрібними зморшками, порами шкіри, залишками кутикули тощо.

Варто відзначити, що лампи-лупи косметологічні широко використовуються і в інших областях – їх часто використовують у роботі інженери, годинникарі, ювеліри, а також багато інших людей, діяльність яких пов’язана з обробкою або оглядом дрібних деталей.

При виборі лампи насамперед необхідно визначитися з шуканою потужністю, яка вимірюється в діоптріях. Найчастіше у вільному продажу можна зустріти лампи-лупи з діапазоном діоптрій від 3 до 5. Цього цілком достатньо, щоб розглянути дрібні зморшки.

Чітке зображення, яке дозволяє майстру точніше виконувати всі дії – результат дії скляних лінз, які не спотворюють картинку. Крім того, проблема, яка раніше стосувалася стрибків напруги в електричній мережі, була вирішена завдяки використанню моделей з електронними баластами.

Придбання професійної лампи-лупи, можливо, і обійдеться Вам «у копієчку», проте зручність у роботі та економічність у плані витрат електроенергії розвіють усі сумніви!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *