Косметологічне обладнання

Косметологічне крісло – кушетка

Косметологічне крісло варто особливої ​​уваги при виборі обладнання для кабінету косметолога. Вимоги, якими має мати крісло багато в чому пов’язане з послугами, що надаються в салоні. Але, як правило, основні критерії під час вибору косметологічного крісла такі:

  • Комфорт. Відгуки клієнтів багато в чому залежать від того, як зручно було перебувати на процедурах. Так як клієнту може бути надано за одне відвідування кілька послуг, крісло клієнта у косметолога має бути максимально комфортним.
  • Функціональність. Регулювання положення крісла впливає на комфорт клієнта і роботу косметолога. Крісла для косметичних процедур з електромотором та гідравлікою дозволяють легко змінювати положення клієнта за рахунок регулювання висоти, підніжної частини та спинки. Крісло або кушетка з механічним регулюванням може бути не менш комфортним для відвідувача, але більш економним для салону. Також, до функціональності можна віднести можливість розкласти крісло в горизонтальне положення та наявність отвору для обличчя – таке обладнання можна використовувати як масажне, що економить простір салону та розширює спектр послуг, що надаються.
  • Практичність. Найбільш широко представлене косметологічне крісло з екошкіри. Як відомо, екокожа розроблена без додавання алергенних хімічних речовин, має гарну повітропроникливість і вбирає вологу. Саме тому, вибираючи косметичне крісло в салон, варто віддати перевагу меблів з екошкіри. Хоча альтернативою може бути чохол на крісло, зроблений на замовлення.

Таким чином, якості, якими повинно мати крісло для процедур або кушетка, пов’язане зі зручним перебуванням клієнта та послугами, що надаються в салоні. Для кабінету масажу можна придбати компактну косметологічну кушетку, для багатопрофільного салону потрібно придбати косметологічне крісло, що дозволяє регулювати положення тіла.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *