Косметологічне обладнання

Косметологічна кушетка масажна, складана

Якісна косметологічна кушетка дуже зручна для масажиста, що виконує різні лікувальні або терапевтичні процедури. Адже всі види масажу повинні мати лише позитивний результат, а для цього потрібне професійне обладнання. Однією з переваг косметологічної кушетки є її стійкість і стійкість, оскільки вона може витримати вагу до 200 кг. Незважаючи на те, що конструкція косметологічної кушетки не складна, вона цілком надійна і термін її служби великий.

Структура косметологічної масажної кушетки:

  • зварне металеве обладнання;
  • ложе, розділене на спинну та ножну частину;
  • підголівник, який регулюється, з отвором для обличчя;
  • регульовані підлокітники (для кушеток високого класу).

Кушетка масажна складана

Кушетка складна косметологічна існує декількох видів:

  • Проста кушетка стіл масажна. Вона складається з ложа, яке не регулюється, та підголівника. На цій кушетці зручніше лежати на спині, тому що отвори для лежання на животі тут немає.
  • Масажна кушетка для напівпрофесійного масажу. Її перевага в тому, що тут передбачено отвір для обличчя, який створює комфортне лежання на животі під час масажу. Також є підлокітники, які добре регулюються за висотою.
  • Кушетка масажна складана. Такий вид кушеток призначений для справжнього професійного масажу. У ній є такі переваги: ​​м’яке ложе складається зі спинного та ножного відділів, причому ножний відділ регулюється у площинах. Підлокітники регулюються як у висоті, і у площині. До цієї кушетки додається м’який валик.

Вибираючи масажні косметологічні кушетки, в першу чергу потрібно не забути, що основним їх призначенням є міцне закріплення на підлозі, тому при придбанні слід переконатися в надійності цієї функції. Потрібно звернути увагу до міцність силових елементів. Отже, масажні кушетки мають ряд переваг при невеликій ціні та відмінній міцності. Вони призначені і для дому, і для медичного закладу (лікарні, салон краси тощо).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *