Косметологічне обладнання

Гінекологічне крісло – як обрати оглядовий стіл для гінекології

Перші гінекологічні крісла були жорсткими, не дуже зручними та викликали неприємні відчуття. Сучасні гінекологічні крісла – безпечні, функціональні, зручні для пацієнтів та лікарів.

Найважливіші характеристики

Гінекологічні крісла оснащують електричним або гідравлічним приводом, моделі мають регулювання секцій та налаштування висоти. Це є важливими параметрами виробів. Найбільш зручними та функціональними є моделі з електроприводом. Регулювання за допомогою приводу здійснюються плавно та безшумно, не завдаючи дискомфорту пацієнтам. Ложе налаштовується для повної зручності при діагностиці, враховується, в тому числі, зручність положення гінеколога під час огляду, процедури.

До важливих характеристик варто віднести потужний металевий каркас, а також оббивку та покриття секцій. Оббивка з поліуретану з пам’яттю форми дозволяє забезпечити пацієнту повний комфорт. Матеріал гарантує комфорт навіть за тривалих процедур. Покриття секцій має низку важливих характеристик:

  • відмінно переносить регулярні процедури дезінфекції;
  • не вицвітає з часом;
  • не підтримує горіння;
  • не вбирає запахів, вологи;
  • не створює дискомфорту.

Сучасний шкірозамінник – безшовний матеріал, що не залишає слідів на шкірі. Він приємний на дотик і простий в експлуатації. Щоб вибрати гінекологічне крісло і не помилитись, треба обов’язково звернути увагу на покриття та привід.

Безпека та комфорт при оглядах

При виборі варто звернути увагу на безпеку пацієнткам. У моделях нового покоління передбачені спеціальні ручки, підставки для ніг, підлокітники. Це обладнання, яке гарантує безпеку. Виключено падіння пацієнта з висоти під час огляду.

Продумана конструкція гінекологічного крісла робить процедури не тільки безпечними, а й комфортними. М’яка оббивка з помірно пружного матеріалу підтримує тіло, тонкі налаштування секцій забезпечують нормальне положення спини, тазу та голови.

Привід у гінекологічних кріслах

Сьогодні регулювання гінекологічного крісла забезпечуються кількома видами приводу. Крім сучасного гідравлічного та електричного, також використовується пневмомеханічний та ростомат. У моделях нового покоління пневматичні механізми та ростомат використовуються для окремих налаштувань. У кріслах зазвичай використовують кілька приводів, що забезпечує максимальну функціональність моделей.

Ростомат – механізм досить старий, використання його як самостійного створює певні незручності. Неможливо настроїти положення крісла під час перебування на ньому пацієнтки. Саме тому такий вид приводу використовують лише для окремих налаштувань. Іноді у клініках можна знайти моделі зі ростоматом, вони використовуються для коротких процедур попереднього огляду.

Які бувають крісла?

Гінекологічні крісла можуть бути стаціонарними та мобільними, останні мають колеса. Стаціонарні – найбільш функціональні. Також крісла розрізняються вагою – він коливається в межах від 40 до 200 кг. При виборі треба звернути увагу на максимальне навантаження на модель – у середньому вона становить 150 кг.

У мобільних кріслах передбачене колісне гальмо. Стаціонарні зазвичай важкі, вони монтуються у заздалегідь вибраному місці. Часто зміни параметра висоти тут використовується колонний привід.

Підлокітники та тримачі для ніг тонко налаштовуються, можна створити для пацієнтки повний комфорт. Установки не займають багато часу. У моделях передбачені панелі інструментів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *