Косметологічне обладнання

Гідромасажні ванни та їх пристрій

Масаж водою та повітрям — це один із видів СПА-процедур, який здійснюється у спеціальному пристрої — ванні із системою форсунок, захованою під чашею. Найбільш відомою назвою є «джакузі» – на прізвище італійського розробника. Нині гідромасажні ванни встановлюються у СПА-салонах, а й у приватних будинках.

Вибір із великого асортименту часом буває також складно зробити, як і зайнятися встановленням джакузі. І якщо ви не маєте навичок монтажу таких пристроїв, краще не братися за цю роботу. При встановленні не повинні бути допущені помилки, інакше неправильна робота форсунок або супутніх систем призведе до неправильного стану струменя води або повітря.

Гідромасажні ванни включають у свою конструкцію насос, паркан води, форсунки, чашу, систему управління, фурнітуру. Вид форсунок визначає тип масажу: повітряний чи водяний.

Перед встановленням гідромасажної ванни приміщення має бути повністю оброблене з урахуванням наявності місця для розведення інженерних систем. Обов’язково провести точні виміри, щоб ванна не тільки помістилася в кімнаті, а й увійшла до дверей. Якщо джакузі планується до встановлення на вулиці, потрібно підготувати поверхню, розмістити відповідне покриття і провести інші необхідні роботи.

Гідромасажні ванни в Estetic Group

Асортимент акрилових гідромасажних ванн доступний для людей, які звернулися до компанії Estetic Group. Ми займаємося продажем якісних виробів провідних виробників обладнання для здорового відпочинку. Гідромасажні ванни завжди можна ми пропонуємо товари різної цінової категорії, але однаково високої якості.

Гідромасажна ванна стане чудовим придбанням. Її можна розмістити як на вулиці, так і в приміщенні (залежно від моделі). Установкою, звичайно, краще не займатися самостійно, а звернутися до майстрів, які знають тонкощі монтажу. Так ви убезпечите себе від помилок, які можуть призвести до поломки або неправильної роботи джакузі.

Компанія Estetic Group пропонує асортимент різноманітної продукції для здорового відпочинку та оздоровчих процедур. СПА-салони, медичні та косметологічні центри та роздрібні покупці — у нас для кожного знайдеться відповідна за комплектацією та ціною модель того чи іншого виробу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *