Косметологічне обладнання

Гідромасажні ванни: продаж сучасних моделей

Корисність гідромасажу відома кожному. Тому сьогодні все більше споживачів вирішує купити гідромасажні ванни як для професійного, так і для домашнього використання. Якщо вам потрібно купити гідромасажні ванни, звертайтесь до компанії Estetic Group. Тут ви знайдете сучасні гідромасажні ванни, продаж та доставка яких організована для замовників з усіх міст нашої країни.

Що є гідромасажними ваннами? Що потрібно знати про характеристики цього обладнання?

Продаж гідромасажних ванн розпочався у другій половині двадцятого століття. Першим почав продаж гідромасажних ванн італійський виробник Jacuzzi. У результаті споживача саме слово «джакузі» стало синонімом гідромасажу.

Перші гідромасажні ванни виготовлялися з чавуну. Зараз користуються популярністю ванни з акрилу. Акрил такий же легкий, як сталь, і такий самий теплоємний, як чавун. У результаті ми отримуємо ідеальний матеріал для гідромасажної ванни: міцний, довговічний та практичний.

Сучасна гідромасажна ванна є ємністю будь-якої форми та розміру. Вона може бути зроблена у формі міні басейну або домашньої ванни. У конструкцію входить насос, форсунки, система патрубків. Все це забезпечує подачу води під різним тиском. Якщо конструкція гідромасажної ванни включає компресор, з’являється можливість змішувати повітряні та водні потоки, комбінуючи таким чином гідро- та аеромасаж.

Кількість форсунок у гідромасажній ванні може бути різною: від трьох до шістдесяти. Але при цьому зі збільшенням кількості форсунок при одній і тій потужності насоса напір струменя буде зменшуватися. Тому для отримання ефективного гідромасажу необхідно підбирати розумну кількість форсунок. Розрізняються гідро- та аерофорсунки. Перші розміщуються, як правило, на бортах, другі – на дні ванни. Більшість моделей є комбінованим варіантом: з розташуванням форсунок і з боків, і на дні.

Багато сучасних моделей мають також безліч додаткових функцій. Це функція хромо- та ароматерапії. Це дозволяє використовувати різні варіанти гідромасажу. Деякі моделі можуть мати до десяти різних режимів гідромасажу.

Остаточний вибір моделі визначається цілями використання та фінансовими обмеженнями. Загалом асортимент сучасних гідромасажних ванн настільки широкий, що кожен зможе підібрати потрібну йому модель.

Гідромасажні ванни відрізняються високою надійністю, європейською якістю складання, неповторним дизайном. Всі моделі повністю задовольняють двом базовим критеріям: зручністю та безпекою експлуатації та надійністю. Вибір конкретної моделі залежить від ваших потреб. Але в будь-якому випадку ви отримаєте гідромасажне обладнання з гарантованою якістю.

Надійність гідромасажних ванн збільшується за рахунок таких базових характеристик:

  • трифазне виконання помп гідромасажу та компресорів підвищує надійність та продовжує термін служби;
  • алюмінієва рама не піддається корозії;
  • ливарний акрил служить понад 50 років і стійкий до впливу ультрафіолету та мінеральних вод будь-якого складу (сірководневих, кремнієвотермальних, йодобромних, радонових та інших);
  • автоматизована система захисту від короткого замикання, від перепаду напруги та від сухого пуску.

Виробник дає п’ятирічну гарантію на всі гідромасажні ванни. Практика ж показала, що за останні сім років не було жодного випадку
гарантійного чи післягарантійного ремонту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *