Косметологічне обладнання

Гідромасажні ванни: купити і не помилитися – поради щодо вибору

Позбавити тіло від наслідків важкого дня, розслабити м’язи після виснажливого тренування, відновити сили та поправити здоров’я допомагає гідромасажна ванна. Встановлена ​​вдома, вона позбавляє необхідності стояти в пробках і витрачати час, щоб дістатися салону краси. Тому покупка такого обладнання стає все більш популярною та затребуваною.

Зараз гідромасажні ванни купити пропонують різні салони та магазини. Давайте розглянемо, які параметри обов’язково варто врахувати перед покупкою, на що звернути увагу під час вибору та як оцінити переваги чи надлишки тієї чи іншої моделі.

Про переваги та плюси гідромасажу

Сучасні гідромасажні ванни сконструйовані таким чином, щоб сприяти розслабленню та повноцінному відпочинку. Забезпечується це напівлежачою позою, найбільш комфортною для водних процедур, а також природними фізичними властивостями води.

За законом Архімеда занурене у ванну тіло стає значно легшим (до 10кг), а рівномірний вплив на шкіру гідростатичного тиску має стимулюючий та тонізуючий вплив.

Говорячи про плюси процедур у гідромасажних ваннах, варто згадати можливість активізації поверхневого кровообігу, прискорення теплообміну, стимуляції біологічно активних точок та зон. Відбувається активізація діяльності нервової системи, нормалізація секреції гормонів, стимуляція роботи статевих залоз. Можливість самостійно регулювати силу і режим гідромасажу дозволяє кожному власнику ванни підібрати оптимальний комфортний режим водних процедур.

Приймаючи гідромасажну ванну, варто обов’язково пам’ятати про нескладні правила. Так, наприклад, фахівці рекомендують:

  • для активного пробудження та покращення травлення обмежити час перебування у гідромасажній ванні 10 хвилинами (при температурі 30оС);
  • для повноцінного розслаблення та гарного сну збільшити час вечірнього прийому ванни до півгодини при температурі води до 37оС;
  • якщо ви віддаєте перевагу гарячій ванні (понад 39оС), то волосся варто обертати холодним вологим рушником для того, щоб не допустити їх перегрівання та пересушування;
  • уникнути значних фізичних навантажень відразу після водних процедур;
  • регулярно використовувати зволожуючий крем після процедур;
  • проконсультуватися з лікарем перед покупкою гідромасажної ванни (за наявності серцевих, хронічних, шкірних та інших захворювань).

Вибираємо гідромасажні ванни: купити вигідно

Для того, щоб підібрати оптимальне за ціною, фукційністю та якістю, необхідно звернути увагу
на низку нюансів. Для цього необхідно визначитися з габаритами, формою, матеріалом та функціональністю майбутньої покупки.

Говорячи про габарити гідромасажної ванни, маються на увазі її технічні розміри. Тому перед тим, як вирушати за покупками, необхідно зробити виміри приміщення, обов’язково відзначивши та продумавши особливості розміщення обладнання, відповідність та наявність сантехнічних вузлів та підключень.

Також з огляду на особливості приміщення необхідно звернути увагу на форму майбутньої ванни. Виробники пропонують як традиційні прямокутні, так і місткі кутові (в них можна купатися вдвох) та модні овальні моделі.

Особливу увагу при виборі гідромасажного обладнання потрібно приділити матеріалу, з якого виготовлено ванну.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *