Косметологічне обладнання

Дизайн барбершопу: основні особливості

Дизайн барбершопа Стильний Салон барбершоп – це не звичайна перукарня, а місце, що має особливу атмосферу, де все створено виключно для чоловіків і відображає чоловіче світовідчуття. Це місце, в якому можна не просто упорядкувати за допомогою послуг справжніх барберів, а й розслабитися, поспілкуватися в колі однодумців.

Класична перукарня барбершоп складається з кількох зон, тому господареві необхідно задуматися про кілька моментів:

  • оформлення робочої зони у барбершопі;
  • оформлення зони відпочинку та очікування клієнтів.

Перш, ніж відкрити барбершоп, необхідно ретельно продумати його оформлення, створити оригінальний дизайн, що запам’ятовується. Найкраще рішення – агресивний інтер’єр барбершопа в стилі лофт, індастріал, hi-tech, вінтаж. Кожна деталь має демонструвати, що це територія чоловіків і все тут спрямоване виключно на чоловіка. Металеві меблі із сітки ЦПВС чудово впораються з цим завданням. Допоможе створити унікальний дизайн, який виділить салон на тлі конкурентів.

Оформлення барбершопів під лофт

Дизайн інтер’єру барбершопа в стилі лофт виглядає сучасно, мужньо та брутально. До переваг стилю відносять його лаконічність та функціональність. Зовні інтер’єр може нагадувати індустріальний об’єкт, автомайстерню чи технічне приміщення. Такий ефект досягається завдяки застосуванню холодних відтінків та грубих матеріалів для оздоблення: цегли та натурального каменю, оформлення стін барбершопа панелями з металевої сітки або листового металу, оформлення дзеркал у металевих рамах із сітки ЦПВС, підлога з натурального дерева тощо.

Важливе значення має оформлення входу до барбершопу – металеві вивіски, козирки, тамбури, вішала, в т.ч. ковані. Вхідні елементи – це обличчя вашого салону, перше, що бачать та оцінюють ваші клієнти, те, що виділяє ваш салон на тлі інших і змушує вибрати саме ваш заклад серед багатьох інших.

Меблі в стилі Лофт для барбера (столи, стільці, тумби для інструментів, стелажі, полиці) дозволять створити зручне робоче місце, а також унікальний та неповторний дизайн. Незважаючи на брутальний зовнішній вигляд, меблі з металу та сітки ЦПВС будуть ергономічними та функціональними.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *