Косметологічне обладнання

Де купити обладнання для перукарні чи салону краси

Салон краси – це особливий світ! Це місце, де краса, здоров’я та досконалість людського образу з казки стають реальністю! Тут завжди грає музика, ведуться бесіди, у повітрі витають приємні аромати, а яскраві кольори та контрасти сяють з усіх боків не тільки, як нюанси інтер’єру, а й на нігтях, волоссі, обличчях вже змінених на краще відвідувачів!

Крім великої істини про те, що будь-який успішний салон краси – це його професійні співробітники, слід знати ще про одну важливу умову якісної та прибуткової діяльності б’юті-закладів. Дуже багато в цьому випадку вирішує професійне обладнання!

Основним завданням при відкритті нового салону або в процесі оновлення вже існуючого закладу є ретельний вибір та придбання обладнання для салону краси. Воно має бути надійним, багатофункціональним та привабливим за своїм стилем. До першої характеристики – надійності можна віднести відразу кілька важливих споживчих якостей професійного обладнання. Це тривалий термін служби, безпека та висока якість використовуваних матеріалів, і як наслідок, відсутність поломок у невідповідний момент, а також відсутність виникнення алергічних реакцій у людей, що обслуговуються.

Щоб купити хороші товари, Вам доведеться змиритися з відомим правилом: «якісне обладнання не може коштувати надто дешево!» З цієї причини варто відразу відмовитися від різноманітних експериментів – купити обладнання для перукарень та салонів краси та інших видів товарів від маловідомих, не перевірених часом і споживачами компаній-виробників, а також від дуже дешевих варіантів. Втім, заощадити на покупці можна.

Для цього необхідно звертатися лише до перевірених постачальників. Крім того, закуповувати все необхідне краще одразу однією великою партією. Це дасть вам можливість заощадити чималу суму. Вона буде тим більше, чим більше одиниць обладнання ви купите. Багато компаній у процесі великих угод скидають серйозні відсотки, тим самим продовжуючи вигідну співпрацю з обох сторін.

Обладнання для економ-перукарень та преміум салонів в Estetic Group

У період вибору та купівлі салонного обладнання також дуже важливо «звертатися на адресу», тобто виходити зі специфіки діяльності свого салону краси. Наприклад, при відкритті Вами економ-перукарні безглуздо шукати відповідні товари в спеціалізованих магазинах преміум-класу. Ваша клієнтура платитиме за послуги в економ-закладі невеликі гроші, тому окупляться всі витрати, у тому числі й кошти витрачені на дороге обладнання нескоро. На це може піти дуже багато часу, і, як наслідок, власний бізнес стане для Вас нерентабельним.

Заощадити на купівлі обладнання для салону краси також допоможе особливий систематизований підхід. Ви повинні скласти два списки, до одного з яких будуть входити найнеобхідніші позиції, а до другого ті предмети, які корисні в роботі, але не потрібні в першу чергу. Закупівля за першим списком, а через якийсь час за другим дозволить Вам заощадити гроші при закупівлі першої партії та почати працювати, а отже, отримувати прибуток на подальші закупівлі. Тоді витрати на додаткові пристрої та техніку будуть для Вас менш відчутні.

Ще одним чудовим способом заощадити, тобто купити обладнання для салону краси з мінімальними грошовими витратами – це придбати моделі-трансформери. Наприклад, Вам необхідна масажна кушетка або спа-кушетка та крісло для педикюру. Всі ці три дорогі товари можна придбати за ціною одного, купивши універсальне крісло-кушетку. Подібних товарів у нашій країні та за її межами сьогодні виробляється дуже багато, тому Ви обов’язково знайдете відповідний варіант!

Інтернет магазин обладнання для перукарень та салонів краси

Наш магазин обладнання для салонів краси – місце, де Ви зможете застосувати всі перераховані способи економії! Ви знайдете у нас безліч товарів із широким ціновим діапазоном, зокрема рідкісне спеціалізоване обладнання. Відкривайте свій салон або оновлюйте обладнання у діючому закладі разом з нами! У шашому інтернет магазині ви можете вибрати все те, що підходить саме вам, а саме: перукарські крісла, сушуари, кліматозони, косметологічні столики (візки) та косметологічні крісла, манікюрні столи та перукарські мийки, а також горизонтальні та вертикальні солярії. Ласкаво просимо до світу Estetic Group!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *