Косметологічне обладнання

Де краще відкрити салон краси? – Вибираємо місце

Салон краси – це місце, в яке люди ходять, щоб відчути себе краще, впевненіше та стати гарнішим. Похід у такий заклад – це не розкіш, а процедура досить традиційна, а найголовніше – регулярна. Одним із критеріїв успішності роботи салону та доцільності його відкриття можна вважати і те, де буде, розташований майбутній храм краси. Зупинимося докладніше, де краще зводити салон краси, зваживши всі «за» і «проти».

Отже, одним із найвигідніших і найбільш актуальних є відкриття салону в житловому кварталі. Оренда або покупка місця для Вашого закладу тут не дорого обходитимуться, при цьому більшість жителів цього району ходитимуть саме до Вас, оскільки не потрібно витрачати зайвий час та кошти на проїзд. Однак пам’ятайте, що жителі інших районів навряд чи їздитимуть до Вас, оскільки це незручно, хіба що Ви надаватимете послугу на вигідних умовах або з великою знижкою.

Якщо говорити про відкриття салону краси в торговому/офісному центрі, то тут є свої підводні камені. Серед переваг можна чітко виділити:

  • велика клієнтська база, оскільки Ви розташовані безпосередньо на місці роботи
  • можливість розширювати її, оскільки це місця, що часто відвідуються;
  • нерідко можливе розширення своєї мережі, якщо буде велика кількість клієнтів за декількома точками торгової мережі, що пропонують господарі офісного/торгового центрів.

З недоліків, звичайно, можна відзначити вартість арени/викупу місця в такому місці, оскільки центри постійно відвідуються новими людьми. Все залежить від того, на якому рівні надаватимуться послуги, який прайс у Вас буде, і як відноситимуться до клієнта саме у Вас.

Звичайно, якщо відкрити салон у житловому кварталі, та надавати послуги на найвищому професійному рівні з усіма благами сервісу, то до Вас будуть їхати люди з інших районів. Однак тут варто співпрацювати з рекламними агентствами, що допоможуть вибрати правильну тактику подачі інформації про Вас, можливо, влаштують кілька акційних заходів, обов’язково зроблять візитки і дадуть оголошення про Ваше відкриття. У торговому центрі про Вас дізнаються набагато швидше, і якщо Ви добре виконуєте роботу, то клієнтська база Вам гарантована, проте пам’ятайте, що висока ціна оренди змусить Вас підняти ціни в прайсі, що теж має важливе значення для кожного відвідувача салону краси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *