Косметологічне обладнання

Біоцелюлозні маски. Як вони працюють?

Одноразові маски є звичайною частиною ритуалу догляду за обличчям, а не додатковими косметичними засобами. Дуже часто вони ігноруються дівчатами і жінками, а даремно. Одноразові маски містять найефективніші і концентровані сироватки, адже вони повинні працювати на шкірі 10-30 хвилин.


Як же працюють ці чудові маски?

Біоцеллюлоза – це натуральний природний матеріал, що виробляється особливим видом мікроорганізмів Acetobacter xylinum і деякими іншими бактеріями. Acetobacter xylinum відноситься до оцтокислим бактерії. Вони живуть і розвиваються в винограді і у вині, і в результаті своєї життєдіяльності утворюють міцні плівки, які можуть досягати довжини близько декількох сантиметрів. Вчені змогли отримати з цих плівок найтонших новий біологічний матеріал, або біоцеллюлозу.


Діаметр волокна біоцеллюлози становить 2-100 нм, що дорівнює приблизно одній тисячній товщини людської волосини. З цих найтонших природних волокон і роблять основу для одноразових масок, яка використовується, щоб всотувати і утримувати потрібні для шкіри інгредієнти. Всотуючі властивості масок з біоцеллюлози в 100 разів ліпші, ніж у масок на звиклій тканинній або гелевій основі.


Сама біоцелюлоза теж працює в масці. Вона стимулює регенеративні процеси, ефективно відновлює пошкоджену шкіру. Ось чому їх потрібно використовувати після травмуючих процедур для швидшого відновлення шкіри обличчя.


Залежно від різних інгредієнтів, які є в різних біоцеллюлозних масках, вони мають ще й додаткову дію. Наприклад, зволоження, боротьба із зморшками, регенерація клітин, звільнення шкіри від токсинів, поліпшення регенерації епідермісу, антиоксидантну дію. А також загальмовує передчасне старіння шкіри, яке часто викликають агресивні чинники із зовнішнього середовища.


Ці маски завжди дуже тоненькі і в упаковку їх кладуть, приклеєними на спеціальну тверду основу. Маски прилягають, як друга шкіра. Крім того, підсихаючи на обличчі, біоцелюлозні маски підтягують шкіру, забезпечуючи їй невелику компресію. Також цей «масаж» сприяє інтенсивнішому відтоку лімфи і має протинабрякову дію, а також прискорює мікроциркуляцію крові, що поліпшує живлення шкіри і насичення її киснем.

Завдяки бездоганному приляганню біоцелюлозні маски доносять речовини до кожної пори, складочки або зморшки.


Маски мають таку дію незалежно від їх компонентів:

– уповільнюють процеси старіння

– зменшують незначні і глибокі зморшки та заломи

– забезпечують відразу помітний ефект оновлення і ліфтингу

– поліпшують мікроциркуляцію крові

– живлять

– зволожують

– підвищують щільність і еластичність шкіри

– поліпшують тургор шкіри обличчя

– поліпшують рельєф шкіри


Використання біоцелюлозної маски зазвичай вказується виробником і потрібно строго його виконувати вказівки.

Косметологи рекомендують робити курс з 2-4 процедур упродовж двох тижнів, потім 2-4 процедури упродовж трьох тижнів, а далі один раз на місяць.


У асортиментному ріді компанії Estetic Group завжди в наявності ці чудодійні біоцелюлозні маски: 

  • Q10 and caviar (живлення для зрілої шкіри), 
  • біоцелюлозна маска під очі Eye mask для боротьби з дрібними зморшками, 
  • Beetox age reverse антивікова,  
  • Cherry blossom для чутливої ​​шкіри, 
  • Collagen від старіння шкіри, 
  • Deep sea extract від подразнень на шкірі, 
  • Eye mask для боротьби з дрібними зморшками, 
  • Green tea для вугруватої шкіри, 
  • Hyaluron для зневодненої шкіри, 
  • Q10 живлення для зрілої шкіри.


Рекомендуємо при застосуванні наших масок вдома дотримуватися такої послідовності дій:

1. Очистіть шкіру обличчя.

2. Вийміть маску з упаковки і розгорніть її. Видаліть білу захисну плівку.

3. Накладіть маску на обличчя, починаючи з підборіддя, так, щоб вся шкіра була покрита рівномірно.

4. Потім, знову починаючи з підборіддя, видаліть прилеглу більш тонку захисну плівку. Розгладжуючими рухами забезпечте повний контакт маски зі шкірою.

Залиште маску на 15-20 хвилин, а потім масажними рухами ніжно втирайте сироватку в шкіру.


ЗАСТОСУВАННЯ У КОСМЕТОЛОГІЇ:

Важливою особливістю є те, що маска може виступати як контактне середовище для апаратних технологій омолоджування обличчя, таких як високочастотний ультразвук (сонофорез) і низькочастотний ультразвук (фонофорез). Оскільки ультразвук має фонофонетичні властивості проводити косметику вглиб тканин шкіри, в комбінації зі спеціальними інгредієнтами маски, ви можете досягти ефекту Безін’єкційної мезотерапії і максимально посилити ефект і технології ультразвуку і маски. До того ж, ви уникаєте неприємної процедури нанесення контактних гелів на обличчя. Процедуру з маскою можна порівняти зі СПА-ритуалом лікарень люкс-класу.


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *