Косметологічне обладнання

Бажаєте купити солярій горизонтальної форми?

Купити горизонтальний солярій за розумними цінами Ви можете у магазині
Estetic Group. Серед наших пропозицій знайдуться моделі, які
різноманітні за дизайном та набором робочих функцій.

У давнину бліда шкіра вважалася ознакою шляхетності та високого соціального статусу: вважалося, що тільки знатні особи, які постійно прикриваються капелюшками та парасольками, можуть мати світлу, «мармурову» шкіру. Ці часи давно минули, і тенденція різко змінилася – сьогодні бліда шкіра, скоріше недолік чи фізіологічна особливість, аніж модний тренд.

З приходом теплої пори року всі намагаються зайняти своє «місце під сонцем» і насолодитися ультрафіолетовими ваннами, надаючи потрібний відтінок шкірі.

Горизонтальні солярії

Численні студії засмаги сьогодні пропонують клієнтам різні способи надання шкірі темних, медових або бронзових відтінків. Однак найпопулярнішою процедурою вже багато років по праву можна вважати сеанси в соляріях.

Вибір солярію для студії засмаги багато в чому залежить від таких факторів, як запланований бюджет, можливість встановлення у приміщенні, категорія студії засмаги тощо. Але головним питанням вже довгий час залишається: який купити солярій: горизонтальний чи вертикальний?

Головна відмінність – це, звичайно, форма. Горизонтальні солярії є традиційнішими, але й вимагають більше місця розміщення на відміну вертикальних. Таке обладнання для засмаги до душі тим, що любить «поленте», полежати в горизонтальному положенні і навіть подрімати під час сеансу.

Є інша явна перевага: у горизонтальних соляріях можна відключити або зробити менш ефективною функцію засмаги обличчя, що неможливо у вертикальній моделі: ультрафіолет у будь-якому випадку потрапить на шкіру обличчя.

Доведено також той факт, що ноги в горизонтальних соляріях засмагають набагато швидше, ніж у вертикальних, адже випромінювання діє на все тіло рівномірно, завдяки положенню людини – лежачи.

Варто також відзначити, що потужність горизонтального солярію за відгуками нижче, ніж у вертикального. Хтось назве це недоліком, але не секрет, що надто інтенсивне опромінення ультрафіолетом загрожує серйозними проблемами зі здоров’ям, тому чим повільніше – тим краще!

Під час прийому «сонячних» ванн у горизонтальному солярії не можна забувати про свою безпеку, тому необхідно особисто переконатися, що обладнання проходить дезінфекцію після кожного сеансу. Тим більше, що в горизонтальній моделі ділянок зіткнення зі шкірою в десятки разів більше, ніж у вертикальному.

Ціни надання послуг у студіях засмаги в залежності від того, в якому солярії Ви знаходитесь, мають незначну розбіжність. Можна навіть сказати, на вартість сеансів впливають такі фактори, як розташування та статус салону, категорія обладнання, використання спеціальних засобів для закріплення засмаги тощо.

Для того, щоб уникнути негативних наслідків перебування в солярії, запам’ятайте, що користуватися даною послугою не можна:

  • 1. При вагітності
  • 2. За менструації
  • 3. При гінекологічних чи урологічних захворюваннях
  • 4. За наявності ущільнень у грудях, кіст та інших доброякісних утворень
  • 5. За онкології
  • 6. При захворюваннях шкіри (пігментні плями, родимки входять до цієї категорії)
  • 7. При серцево-судинних захворюваннях
  • 8. При захворюваннях щитовидної залози
  • 9. У період прийому антибіотиків, антидепресантів чи гормональних засобів

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *