Косметологічне обладнання

Аксесуари для манікюрного столу

Якщо ви вирішили купити придбати манікюрний стіл, подбайте також про купівлю манікюрного крісла для клієнта, табуретку для майстра та ряду корисних аксесуарів. Навіть якщо модель йде в комплекті з тумбою, можна спантеличитися покупкою ще однією, додатковою, але обов’язково на коліщатках. Це дасть можливість майстру, не встаючи з місця, брати інструменти, користуватися якими не дуже часто.

Якщо ви вибрали стандартний недорогий манікюрний стіл, то вам бажано придбати ще манікюрну витяжку та додаткові світильники. Для трансформерів не завадить одразу придбати запасні деталі. Уточніть у магазині, чи є вони. Справа в тому, що складний і мобільний манікюрний стіл може іноді вимагати заміни будь-якої фурнітури. А у зв’язку з тим, що моделі досить швидко старіють і змінюються, з покупкою можуть виникнути проблеми.

Крім необхідних речей вам запропонують низку потрібних та приємних дрібниць для манікюрного столу. Наприклад, одноразові захисні чохли. З ними манікюрний стіл надовго збереже свій первозданний вигляд. Для майстрів, які працюють вдома, незамінною річчю стане чохол для транспортування манікюрного столу. Не забудьте запастися спеціальним мастилом для складних механізмів. Додатковий комфорт у роботу внесе спеціальна підставка під руку.

Неважливо, які розміри манікюрного столика ви віддали перевагу, оснащений він тумбою чи ні, складний тип або стаціонарний. Головне, щоб вам було зручно працювати за ним! Адже для майстра манікюру зручність пов’язана з якістю роботи. У заключному відео можна побачити, яким може бути по-справжньому зручний манікюрний стіл. Бажаємо вам вдалого вибору!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *