B-System – багатофункціональна вежа з можливістю налаштування

Опис

Компанія виробник: WEELKO

Країна виробник: Іспанія

Ref. 3021

Багатофункціональна вежа (1005T+3020+T-01+F-300DT) з можливістю налаштування

Багатофункціональна вежа стандартно оснащена 3-кратною лупою (1005T), озонатором (F-300DT) і шафою для гарячих рушників (T-01).

Містить 6 інструментів, які можна обрати з 9 моделей серії B-Equipment.

4-колісна база полегшує мобільність агрегату.

Призначений для центрів краси.

B-System дає вам можливість комбінувати різні функції, щоб створити ідеальний робочий інструмент, який точно адаптується до конкретних робочих потреб кожного професіонала.

Компоненти та функції B-System

Необхідні інструменти стандартно адаптовані до набору, який складається з відпарювача, лупи, багатофункціонального візка та рушникосушки.

Вежа також складається з 6-ти відділень для вимірювання вашої B-системи відповідно до певних потреб у будь-який час.

Серія B-EQUIPMENT складається з 9 інструментів різних функції, щоб ви могли створити свою багатофункціональну вежу.

Ви можете обрати: скрабер для шкіри, ультразвуковий скрабер, гальванічний крабер, високочастотний скрабе, ротаційні щітки, вакуум і розпилювач, рукавички з високою електропровідністю та біоліфтинг, гарячий та холодний молоток і мікродермабразія алмазними голівками. 

Багатофункціональний візок може розмістити 6 пристроїв (на вибір із 9 функцій, показаних нижче).

Ще одна перевага B-System полягає в тому, що вам не потрібно робити наповнення відразу, адже ви можете завершити свою робочу станцію крок за кроком!

Стандартні компоненти

У будь-якому лікуванні шкіри озоновий відпарювач є важливим інструментом, який забезпечує численні переваги для шкіри. Наприклад, він пом’якшує шкіру та мертві клітини перед процедурою очищення обличчя, допомагає відкриваєти пори для більш глибокого відлущування, сприяє видаленню жиру, чорних цяток, слідів макіяжу та бруду, сприяє вивільненню природних токсинів шкіри, розгладжує зморшки перед процедурами, покращує кровообіг, зволожує шкіру, покращує її метаболізм і сприяє її оновленню. Озон, що наноситься через відпарювач, має бактерицидну та протизапальну дію. Для додаткового комфорту пацієнта відпарювач F-300DT включає функцію ароматерапії.

Основні аромати можна зберігати у  у зручному доступному відділенні, розміщеному поруч із вентиляційним отвором відпарювача.

ЗБІЛЬШУВАЛЬНА ЛАМПА AMPLI (Ref. 1005T)

Збільшувальна лампа AMPLI (Ref. 1005T) зі світлодіодноюа системою, яка забезпечує тривалий термін служби, крім економії енергії (порівняно з іншими лампами холодного світла) і менш схильною до браку. Цей світильник призначений для будь-якого типу лікування (діагностика шкіри, огляд шкіри до і після процедури, напівперманентний макіяж та фарбування вій).

РУШНИКОГРІЛКА WARMEX (Арт. Т-01)

Це важливий інструмент для відпочинку та комфорту під час процедур.

WARMEX оснащений ультрафіолетовим світлом, яке діє як бактерицидний засіб, тому ви можете мати вологі та гарячі рушники в ідеальному стані.

СКРАБЕР ДЛЯ ШКІРИ (REF. 311A)

Лопатка-пілінг очищає на дуже велику глибину та стимулює регенерацію клітин. В

Випромінює дуже низькочастотні хвилі та вібрації, які розбивають бруд, що прилип до шкіри, на крихітні частинок.

Це робить дуже легким видалення омертвілих клітин, чорних цяток, бруду та залишків макіяжу, не пошкоджуючи шкіру та зводячи до мінімуму  

біль.

Результат: зволожена та сяюча шкіра з молодим виглядом.

!!! Шкіра під час процедури повинна бути злегка вологою, необхідно використовувати тонік для обличчя.

ULTRASOUND (ультразвук) (REF. 312A)

Застосування ультразвуку сприяє зменшенню зморшок і шрамів, сприяє зміцненню шкіри, забезпечує її зволоження та допомагає косметичним активним речовинам добре всотуватися в шкіру.

Лікування за допомогою ультразвуку покращує кровообіг і підвищує регенерацію клітин.

Пристрій дозволяє обрати тип хвилі:

  • безперервна для нормального типу шкіри і більш щільних тканин;
  • комбінована хвиля для більш гладких ділянок шкіри і для чутливої шкіри.

!!! Завжди використовуйте струмопровідний лосьйон. Ніколи не застосовуйте на суху шкіру!

GALVANIC (REF. 313A)

Система Weelko для лікування гальванічним струмом є прогресом порівняно з традиційним обладнанням, при якому під час лікування пацієнту необхідно оягати на руку браслет. B-Equipment Weelko працює, коли обидві рукоятки торкаються ділянки, яку потрібно обробити.

Процедури пом’якшують і прибирають жирові відкладення, накопичені у вигляді жиру в фолікулах, а іонізаційні процедури посилюють дію продуктів нанесених на шкіру.

Нанесіть поляризований лосьйон і виберіть полюс у відповідній рукоятці, оскільки інструмент має бути налаштований з тією ж полярністю, що й продукт.

HIGH FREQUENCY – ВИСОКА ЧАСТОТА (REF. 314A)

Ця функція використовується для очищення шкіри, знищення бактерій, регулювання діяльність залоз і підготовки шкіру до гальванічної обробки.

Усе задля покращуючи проникнення продукту в шкіру.

Провідним елементом, що розміщений всередині електродів, може бути аргон, з його особливим фіолетовим кольором, який використовується для дезінфекції, або неон, який надає йому помаранчевого кольору, використовується для додавання тонусу шкірі.

Під час лікування не потрібно жодних додаткових продуктів.

РОТАЦІЙНІ ЩІТКИ (REF. 315A)

Механічний процес відлущування за допомогою щіток усуває зовнішні мертві клітини і забруднення шкіри, а також надлишки поту або сліди макіяжу.

Через приємний масаж це також стимулює кровообіг. Швидкість регулюється.

!!! Перед процедурою відлущування необхідно зволожити щітку.

ВАКУУМ ТА РОЗПИЛЕННЯ (REF. 316A)

Функція вакууму прибирає чорні цятки і видаляє білі вугрі, а також прищі або забиті пори, щоденний бруд і стійкий жир, наприклад,

макіяж. Розбризкуючи тонік, можна зменшити почервоніння. Це також допомагає заспокоїти шкіру.

РУКАВИЧКИ ВИСОКОЇ ПРОВІДНОСТІ ТА БІО-ЛІФТІНГ (F-317A)

Масаж з використанням рукавичок високої провідності або електродів сприяє покращенню текстури шкіри за рахунок активації колагену і еластину.

Його функція полягає в стимулюванні виробництва колагену і забезпечує клітини більшою кількістю енергії, таким чином вони можуть збільшити виробництво фібробластів, і дають більше енергії м’язам і тканинам, що призводить до ефекту підтягнення та зміцнення.

Це безболісна процедура, і клієнт не відчує м’язові скорочення, оскільки це струм, дуже схожий на той, який виробляє організм.

Інтенсивність дуже низька і його заряду недостатньо для стимуляції периферичного нерва волокон, тому його застосування відбувається на субсенсорному рівні. Зазвичай клієнт не відчуває проходження струму, але зауважує незабаром наслідки відновлення тканин.

!!! В обох випадках необхідно використовувати електропровідний гель і намочити рукавички.

ХОЛОДНИЙ І ГАРЯЧИЙ МОЛОТОК (REF. 318A)

Тепло, яке дає молоток, покращує кровообіг, розслабляє м’язи і відкриває пори, покращуючи проникнення продукту, та готує шкіру до глибокого очищення.

Холодна сторона використовується для заспокоєння шкіри після процедури мікродермабразії, щоб закрити пори та зменшити почервоніння.

В обох випадках додатковий продукт не потрібен.

МІКРОДЕРМАБРАЗІЯ АЛМАЗНОЮ ГОЛІВКОЮ (REF.319A)

Мікродермабразія – це точне та поступове контрольоване відлущування рогового шару (найбільш зовнішній шар епідермісу), його результатом є гладка, свіжа і чиста шкіра.

Він спеціально розроблений для лікування старіння, вугревих рубців, розтяжок, вугрів і для підготовки шкіру для нанесення поживних речовин.

Це неінвазивний засіб і безболісне лікування як для молодої, так і для зрілої шкіри, і для цього не потрібен жодний додатковий продукт. Результати можна помітити в кінці кожного сеансу.

Технічні характеристики

Ціна 1872 євро