Aemotio SРА – Вологий стіл з електричним регулюванням висоти

Опис

AEMOTIO SPA – це багатофункціональна кабіна, яка поєднує в собі сучасні технології проведення SPA процедур і унікальний дизайн.

Виробник: Lemi Group

Країна: Італія

cod. 140

Найбільш революційне СПА-обладнання на ринку.

Багатофункціональна лікувальна кабіна, яка поєднує в собі всі новітні технології лікування з унікальним і сучасним дизайном.

Aemotio SPA: вода, світло і тепло для незліченних оздоровчих програм і виняткових естетичних результатів.

Ідеально підходить для:  гідротерапевтичних процедур, процедур для схуднення та тонізації, пілінгу та відлущування, грязьових процедур, масажу, процедур для обличчя, парової лазні.

AEMOTIO SPA призначений для проведення вологих SPA процедур (зі стійкою душа віші – 6 форсунок).

Включає в себе функції:

  • стіл з вологостійким матрацом і підігрівом,
  • парова лазня,
  • хромотерапія.

Модель оснащено електричним пристроєм, що дозволяє регулювати висоту, забезпечуючи максимальний комфорт для майстра і клієнта.

Водяний матрац з підігрівом дозволяє розмістити клієнта на теплій поверхні, що допоможе йому розслабитися і налаштуватися на проведення процедур.

Завдяки спеціальному куполу ложе легко перетворюється в парову ізольовану кабіну.

Парова кабіна ідеально підходить і для релаксації, і для процедур по корекції фігури.

Можливе використання ароматичних олій.

Зручна щітка, за допомогою якої можна проводити не тільки масажні процедури, а й поєднувати з процедурами з догляду за тілом з використанням душа, пара, ароматичнихолій і хромотерапії.

Функція вібраційного масажу вносить певний баланс в комплекс СПА-процедур, сприяючи зняттю спазмів і м’язовій релаксації, стимулюючи фізіологічні процеси організму.

ДУШ VICHY

Aemotio Spa оснащений ручкою з 6 регульованими струменями , які складають душ Vichy: регулюючи температуру, потужність і кількість струменів, можна створювати спеціальні процедури. Оснащено функцією PREPARE : оператор вибирає ідеальну температуру води перед відкриттям душових кабін, таким чином уникаючи теплового шоку для клієнта.

Aemotio SРА-02

ВОДЯНИЙ МАТРАС З ПІДІГРІВОМ

Водний поліуретановий матрац міцний і забезпечує високий рівень комфорту. Нагрівальна  плита регулює температуру води в матраці, дозволяючи різко скоротити споживання води,  оптимізуючи роботу професіонала та гарантуючи комфортну температуру для клієнта.

Aemotio SРА-03

ПАРОВА БАНЯ ТА ХРОМОТЕРАПІЯ

Корисні парові ванни створюються за допомогою професійного парогенератора з нержавіючої сталі. Практична та гігієнічна одноразова простирадла , яка легко знімається, запобігає розсіюванню пари, гарантуючи ефективність лікування, тоді як хромотерапія з її чергуванням або вибраними кольорами відповідно до типу лікування створює чарівний момент благополуччя.


Aemotio Spa

  • Вологий стіл з електричним підйомником, душ Vichy, болеро, водяний матрац з підігрівом і Energy Heat, парова лазня (потрібен паровий набір), хромотерапія: 6 функцій для різноманітних персоналізованих процедур
  • Емоційні СПА-шляхи
  • Водяний матрац з підігрівом
  • Душ Vichy з функцією «підготовка» (гаряча вода готова до використання)


Технічні характеристики:

Вага кушетки: 180 кг;

Допустиме навантаження до: 250 кг;

Напруга: 230 / 110V ac;

Частота: 50/60 Hz;

Сила струму: 1,5 А / 13,0 (з вбудованим парогенератором);

Загальна вага з упаковкою: 340 кг;

Габарити упаковки (Д * Ш * В): 235 * 114 * 130 см;

Об’єм: 3,48 м ³.

Можливі комплектації:

140 White – Колір основи – білий

140 Black – Колір основи – чорний

140 Gold – Колір основи – золотий

Розмір (ДхШхВ): 232x100xH180 см

Завантажити брошуру

Ідеально для:

традиційних процедур для тіла і обличчя, водних процедур, гідротерапії, масажу, СПА-процедур, релаксації, антицелюлітних процедур, схуднення, тонізації, відлущувальних і антистресових процедур, обгортань і масок, скрабів, пілінгів, ниткоподібних душів, ароматерапії, кольоротерапії, таласотерапії, грязелікування, парових лазень тощо.

Додаткова інформація

Вага: 340 кг

Габаритні розміри: 232 × 100 × 180 см

Технічна інформація


Base Price: € 38.520,00


Багатофункціональність   завжди була поняттям, дорогим для  LEMI, насправді кілька продуктів косметичної лінії характеризуються цією специфікацією, яка дозволяє досягти синтезу  між  красою  дизайну  та  функціональністю продукту . Пам’ятаючи як про практичність і благополуччя оператора, який проводитиме лікування – таким чином перетворюючи обладнання з «інструмента» на «  союзника»  – так і про досягнення загального відчуття благополуччя для клієнта, який отримує масаж/лікування. , багатофункціональність спрямована на створення процедур, які перетворюються на  унікальні, інноваційні та повні відчуття здоров’я.
LEMI  хотіла вдосконалити одне зі своїх «історичних» обладнання, яке  містить концепцію багатофункціональності: Aemotio Spa  Це обладнання  є найбільш інноваційним у домі LEMI, а також  найбільш революційним на ринку.
Завдяки особливостям цього обладнання стало можливим створити  новий модульний протокол, який включає масаж, перейменований на LEMILEMI . Широкі, плавні рухи навіяні гавайською традицією масажу ЛОМІЛОМІ. 
У гавайській мові повторення слова «LOMI» надає йому більшої помітності, подібно до того, як LOMI підноситься в дусі ALOHA .
Кругові  рухи , використання  ароматизованих олій , делікатний дотик  душу Віші , тепло та м’яке погойдування водяного  матраца  створюють  унікальний мультисенсорний досвід  , який допомагає клієнту подумки піти далеко, на білому пляж, оточений морськими хвилями. Це робить  масаж LEMILEMI  ідеальним  поєднанням релаксації та терапії.
Враховуючи багатофункціональність Aemotio Spa,  цей модульний протокол включає , окрім вступної частини масажу з оліями,  різноманітні незалежні один від одного ділянки повного догляду за тілом: пілінг, грязьове обгортання, шкіру голови, шиї та плечей під час парової ванни. Таким чином, ці незалежні секції дають оператору можливість створювати різні комбінації відповідно до потреб клієнта, таким чином пропонуючи більш широкий спектр процедур.