Menu
Ваша корзина

AAMS

Бренд: AAMS
Апарат для карбоксітерапії      Карбокситерапія® - це підшкірне введення вуглекислого газу (CO2). Газ, що генерується організмом як наслідок метаболізму, негайно збільшує потік крові та кисню всередині м’язової та жирової тканин. Проведена кілька разів, карбокситерапія збіл..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: AAMS
 CONCERTO®  -  МЕЗОТЕРАПІЯ І КАРБОКСИТЕРАПІЯ - ДВА ПРИСТРОЇ В ОДНОМУConcerto® - найповніший ін’єктор для лікування мезотерапії, PRP та карбокситерапії. Точна комбінація інжектора Ultim® та Carboxy-Pen®, Concerto® є ідеальним інструментом з усіма перевагами цих 2 пристроїв. Ергоно..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: AAMS
E-FINGER®  використовується для роботи з усіма естетичними проблемами завдяки оптимальній персоналізації догляду на основі техніки мікрострумів.Цей унікальний пристрій дозволяє вводити будь-які косметичні засоби, поліпшувати мікроциркуляцію та стимулювати м’язи.Дозволяю..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: AAMS
Magic-Pen дозволяє виконувати відлущування фарб завдяки підшкірним ін’єкціям молочної кислоти.Ця унікальна техніка видалення татуювань, що є НЕЛАЗЕРНОЮ технологією, дозволяє проводити процедуру на будь-якій глибині, видаляти аматорські тапрофесійні татуювання будь-якого кольору.Технол..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: AAMS
Plasma Gun® - це перший поляризуючий генератор плазми, який має велику поверхню нанесення.Завдяки трьом режимам дифузії: гарячому, холодному та гібридному, Plasma Gun® освоює всі властивості плазми дезінфікувати, реструктурувати, покращувати або відновлювати шкіру нехірургічним способом.Особливо ефе..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Бренд: AAMS
ULTIM®  є найбільш універсальним пристроєм для мезотерапії медичного призначення.Програма "Напаж" (серія ін'єкцій),Програма "Експерт" (точкові ін'єкцій і ТОП),Програма "Філери" (тангенціальні ретроін’єкції).Функціональний та зручний пристрій, ULTIM®  працює на літієвій батар..
0.00€
Без ПДВ:0.00€
Купити
Показано з 1 по 6 із 6 (1 сторінок)
AAMS