Про Estetic Group

Місія компанії: Створювати можливості для краси і успіху

Цінності компанії: Розвиток, Краса, Успіх.

До складу компанії «Estetic Group» входять наступні напрямки діяльності:

‘Estetic Trade’ - Торговий Дім, основним напрямком якого є дистрибуція кращих міжнародних торгових марок професійної косметики і інструментів. Регіональні представництва «Estetic Trade» працюють на території Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької області та Закарпаття.

‘Estetic House’ - мережа професійних магазинів краси. Ми надаємо клієнтам персональний сервіс і індивідуальний підбір професійної косметики і інструментів.

‘Estetic Education’ - освітній центр краси та успіху, який надає можливості комплексного навчання для успішної роботи в індустрії краси.

‘Estetic Style’- фірмовий партнерський проект, метою якого є створення успішних салонів краси. Ми допомагаємо салонам-партнерам зробити бізнес максимально прибутковим і привабливим завдяки спеціально розробленої унікальної системи співробітництва. «Estetic Education» - освітній центр краси та успіху, який надає можливості комплексного навчання для успішної роботи в індустрії краси.

‘Estetic Club’ - фірмовий клуб для клієнтів і партнерів. Всі учасники клубу мають унікальні переваги і права на знижки, бонуси і подарунки від компанії «Estetic Group». Таким чином ми об'єднуємо однодумців, які поділяють наше прагнення створювати красиву і успішне життя. У Estetic Club краще - для кращих!

‘Estetic Project’ - бізнес-рішення на замовлення з побудови високорентабельного бізнесу, впровадження системи управління, навчання та розвитку персоналу, досягнення високих показників ефективності бізнесу.

Ми маємо великий практичний досвід в сфері побудови магазинів роздрібної торгівлі, який дозволяє нам пропонувати оптимальні ефективні рішення нашим клієнтам.

Ми надаємо клієнтам персональний сервіс і індивідуальний підбір професійної косметики завдяки постійному навчанню персоналу та впровадження високих стандартів обслуговування.

Обслуговування в магазинах будується на основі знань і професіоналізму, цінностей клієнтоорієнтованості і філософії компанії: створювати можливості для краси і успіху. Ми гарантуємо якість всієї продукції. Кожен продукт, перш ніж потрапити до клієнтів, проходить ретельний відбір і тестування. Асортимент включає близько 1000 найменувань продукції світових брендів. Щомісяця в магазинах впроваджуються новинки.